Zakończył się pierwszy etap konkursu Perły Mazowsza

i

Autor: FB/ Konkurs Perły Mazowsza

Perły Mazowsza - zakończył się pierwszy etap konkursu

2023-01-20 7:49

Perły przedsiębiorczości, kultury czy sportu i turystyki - mowa o plebiscycie Perły Mazowsza. Zakończył się pierwszy etap konkursu. Spośród 156 kandydatur po ocenie kapituły konkursowej do plebiscytu zostało zakwalifikowanych 111. Aktualnie trwa proces potwierdzania udziału w drugim etapie konkursu. Głosowanie rozpocznie się już 2 lutego.

Zakończył się pierwszy etap konkursu Perły Mazowsza. Spośród 156 zgłoszonych kandydatur do konkursu przeszło 111. O statuetki oraz inne nagrody walczą osoby i firmy w trzech kategoriach przypomina Jarosław Mika współorganizator konkursu:

Perły przedsiębiorczości, gdzie znajdziemy przedsiębiorców, którzy reprezentują różne branże. Perły kultury, gdzie oprócz samego głosowania, będzie można dowiedzieć się o lokalnych wydarzeniach kulturalnych z naszego regionu i trzecią kategorią są perły sportu i turystyki.

Głosowanie rozpocznie się 2 lutego. Zagłosować można na dwa sposoby, albo na stronie konkursowej perlymazowsza.pl lub poprzez nasz fun page na Facebooku oddając głos w formie polubienia zdjęcia. 

Pełna lista kandydatów zostanie opublikowana na stronie perlymazowsza.pl. Głosowanie potrwa do 16 marca. Radio VOX FM sprawuje patronat nad konkursem.