Radomiak Radom

Autor: radomiak.pl

Piłka Nożna: radomiak wygrywa z Górnikiem. 3 punkty zostają w Radomiu

2021-10-22 19:59

W meczu 12 kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom wygrał przed własną publicznością z Górnikiem Łęczna. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Po raz kolejny trener Dariusz Banasik wystawił w wyjściowej "11" dwóch napastników Angielskiego i Mauridesa. Tym razem to ustawianie się opłaciło. Już w 25 minucie bramkę na 1:0 strzelił Angielski a 12 minut później prowadzenie podwyższył Maurides. Po przerwie Radomiak nie cofnął sie do defensywy tylko próbował strzelić kolejnego gola. Udało się to w 61 minucie Luisowi Machado.  Pod koniec meczu honorowe trafienie zapewnił drużynie gości były piłkarz Radomiaka Damian Gąska.

O kolejne punkty Radomiak powalczy za tydzień w piątek (29 października). Na wyjeździe zmierzy się z Cracovią.

Źródło: Piłka Nożna: Radomiak wygrywa z Górnikiem. 3 punkty zostają w Radomiu