Radomiak Radom

i

Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Piłka Nożna: Walka o awans do Ekstraklasy trwa. Radomiak Radom jedzie do Bełchatowa

2021-05-20 20:15

W meczu 31 kolejki Fortuna 1 ligi Radomiak Radom zagra na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Mecz jutro (21 maja) o 17.40.

Do końca sezonu zostało już tylko 4 kolejki, a Zieloni cały czas maja realne szanse na bezpośredni awans do Ekstraklasy. Faworytem tego spotkanie jest Radomiak Radom. Podopieczni Dariusza Banasiak od kilku kolejek zajmują 3 miejsce w tabeli a drużyna gospodarzy 18. Mimo to walka na pewno będzie zacięta, bo GKS nadal ma szanse na utrzymanie w lidze. Do drużyny po pauzie za żółte kartki wraca Mateusz Radecki i Raphael Rossi.

W naszym zespole nikt nie pauzuje za kartki, podobnie jak w ekipie gospodarzy, jednak w Radomiaku pod znakiem zapytania stoi występ Karola Angielskiego, który ciągle narzeka na uraz. Ponadto kilku graczy jest poobijanych po ostatnim starciu z Sandecją, ale raczej dojdą do pełni sił na pojedynek w Bełchatowie. Nasi zawodnicy, jak i sztab zapewniają, że ich celem jest tylko i wyłącznie zwycięstwo, aby przybliżyć się do bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy - czytamy na stronie klubu

Przypomnijmy Zieloni zajmują 3 miejsce w tabeli i mają 56 punktów. Tyle samo ma GKS Tychy, który jest 2 i w tej kolejce zmierzy się z liderem Bruk - Betem Termalicą Nieciecza.

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom jutro o 17.40.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Źródło: Piłka Nożna: Walka o awans do Ekstraklasy trwa. Radomiak Radom jedzie do Bełchatowa