Jadar Family Drift

i

Autor: jadar-family-drift.eu

SPORT

Przed nami Jadar Family Drift. Będzie to 9 edycja

2024-06-26 11:53

Już w najbliższą niedzielę (30 czerwca) na parkingu przed Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Jedlińsku odbędzie się Jadar Family Drift. Będzie to 9 edycja. Start o godz. 13.

Jadar Famili Drift to motopiknik połączony z akcją charytatywną. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie 14 - letniej Julii. W programie: taxi drift – przejazd w fotelu pasażera wyczynowym samochodem driftingowym, drift truck – przejazd w fotelu pasażera ciężarowym wyczynowym samochodem driftingowym, fly taxi – przeloty widokowe czy symulator dachowania.  Jak co roku na Jadar Family Drift będzie prowadzona zbiórki krwi. 

Tematem przewodnim jest zawsze drift, czyli pokazowa jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu. Ta technika jazdy specjalnie przebudowanymi samochodami prezentowana jest przez profesjonalnych kierowców driftingowych z całej Polski - czytamy na stronie organizatora 

Dodatkowo w programie wystawa statyczna najnowszych modeli samochodów oraz samochodów tuningowanych oraz wystawa WOT (Wojska Obrony Terytorialnej). 

Źródło: Przed nami Jadar Family Drift. Będzie to 9 edycja