Przedsiębiorcze Radomianki – znów się spotkają

i

Autor: pixabay

Przed nami kolejne spotkanie Przedsiębiorczych Radomianek

2023-01-13 9:36

Wspierają się w biznesie, nawiązują nowe relacje i poszerzają swoje kompetencje – mowa o spotkaniach networkingowych Przedsiębiorczych Radomianek. Kolejne spotkanie już 6 lutego w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Rozwój biznesu, poszerzenie wiedzy na temat budowania marki czy nawiązanie nowych znajomości - te i wiele innych atrakcji czeka na radomianki podczas bezpłatnych warsztatów networkingowych. Warsztat skierowany jest do Pań. - Głównym celem spotkań jest nawiązanie nowych relacji - mówi Joanna Dzik, organizatorka warsztatów:

Networking to spotkanie, które służy nawiązaniu kontaktów. Osoby przedsiębiorcze, które prowadzą swój biznes lub, które chcą zacząć taki biznes prowadzić, żeby mogły przyjść i spotkać inne osoby, żeby znaleźć w nich wsparcie, może swoich pierwszych klientów, może znaleźć pewne podpowiedzi.

Kolejne spotkanie Przedsiębiorczych Radomianek już 6 lutego w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kusocińskiego. Strat godzina 17. Wstęp wolny. Szczegóły wydarzanie dostępna na fun page’u biblioteki.