Przed oddziałem dziecięcym szpitala przy ul Tochtermana odbędzie się pokaz radomskich kuglarzy

i

Autor: Karol Pakosz

Radomski Szpital Specjalistyczny

Przed oddziałem dziecięcym szpitala przy ul. Tochtermana odbędzie się pokaz radomskich kuglarzy

2024-05-28 10:16

Mali pacjenci i mieszkańcy będą mogli obejrzeć pokaz ogniowy w wykonaniu Patryka "Ognistej Duszy" Kośli i Huberta "Umberto" Kaczmarczyka.

Chcą dać wiele radości młodym pacjentom. Przed Oddziałem Dziecięcym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wystąpią radomscy kuglarze. Patryk "Ognista Dusza" Kośla i Hubert "Umberto" Kaczmarczyk zaprezentują przed dziećmi taniec ognia i sztuczki z elementami pirotechniki. Show ma charakter otwarty, więc każdy może przyjść i obejrzeć występ:

Zachęcamy Was bardzo serdecznie żebyście wpadli do nas z rodzinami i zobaczyli nasz pokaz, który będzie zaskakujący, niesamowity, szokujący i przede wszystkim będzie dobrą okazją żeby dzieci, które walczą ze schorzeniami mogły zaznać trochę uśmiechu i niesamowitości. Przychodzimy do nich po to żeby dodać im sił. - Mówią artyści.

Występ odbędzie się w najbliższy piątek, 31 maja o godz 21.30. Z kolei w sobotę, czyli dzień dziecka obaj artyści zorganizują dla małych pacjentów na oddziale dziecięcym animacje i warsztaty kuglarskie.

Źródło: Przed oddziałem dziecięcym szpitala przy ul. Tochtermana odbędzie się pokaz radomskich kuglarzy