Przywitanie wiosny w Publicznym Przedszkolu nr 19 [FOTO, AUDIO]

2023-03-21 14:15

Z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, przedszkole przygotowało dla swoich podopiecznych przedstawienie. Czy dzieciom podobał się spektakl? O tym w artykule.

Zła pogoda nie przeszkodziła im w przywitaniu nowej pory roku. Dziś w Publicznym Przedszkolu nr 19 w Radomiu dzieci świętowały pierwszy dzień wiosny. Głównym punktem obchodów było teatralne przedstawienie w którym występowali nauczyciele z przedszkola. Historia jaka zaprezentowali aktorzy na scenie dotyczyła wioski Smerfów i jej mieszkańców których zadaniem było przebudzić matkę naturę by w końcu przyszła wiosna. Jak mówili nam nauczyciele, główne przygotowania do spektaklu trwały ok. tygodnia:

Potrzebny był bardzo fajny i kreatywny scenariusz, a kiedy już go miałyśmy to w zasadzie była chwila kiedy podzieliłyśmy się rolami. Z kolei same przygotowania odbywały się podczas wspólnych spotkań po pracy. - Powiedziała nam Katarzyna Markowska, nauczyciel z PP nr 19 w Radomiu.

A jak maluchom z przedszkola nr 19 spodobało się przedstawienie i po czym poznać że mamy wiosnę? O tym posłuchacie poniżej:

Dzieci z PP nr 19 w Radomiu o wiośnie i przedstawieniu
Źródło: Przywitanie wiosny w Publicznym Przedszkolu nr 19 [FOTO, AUDIO]