Radom. Przed nami Ulica Teatralna

i

Autor: pixabay

Radom. Przed nami Ulica Teatralna

2022-07-28 10:00

Ulica Teatralna po raz trzeci w Radomiu. W dniach 29 i 30 lipca na placu Jagiellońskim będzie można zobaczyć dwie sztuki teatralne. Wydarzenie jest współorganizowane jest z Miejskim Ośrodkiem Kultury 'Amfiteatr” i Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Po raz trzeci w Radomiu odbędzie Ulica Teatralna. To atrakcja dla fanów gry aktorskiej na żywo. W czasie dwu dniowego wydarzenia uczestnicy będą mogli zobaczyć dwie sztuki - mówi Robert Stępniewski, dyrektor Ulicy Teatralnej:

W ramach trzeciej edycji ulicy Teatralnej prezentowane będą dwa spektakle w tym roku. 29 lipca wystąpi teatr AKT ze swoim spektaklem "In Blue", a dzień później, czyli 30 lipca, wystąpi teatr pantonimy MIMO ze spektaklem "Niby nic". Ten spektakl powstał na dwudziestolecie zespołu w tym roku. Jego premiera odbyła się w maju bieżącego roku.

Ulica Teatralna już 29 lipca i 30 lipca o godzinie 21. Wydarzenie odbędzie się na placu Jagiellońskim.

Na uczestników wydarzenia, na miejscu, czeka też wystawa zwycięzców konkursu fotograficznego na zdjęcia z drugiej edycji „Ulicy Teatralnej”. Wystawa będzie czynna do 28 sierpnia.