Kameralne Lato

i

Autor: DŻ

Radom stał się filmową stolicą Polski. Rozpoczął się festiwal filmowy Kameralne Lato

2021-07-04 17:15

Pokaz zabytkowych samochodów rozpoczął tegoroczne Spotkania Filmowe Kameralne Lato.To już 14 edycja. Jeszcze dziś na mieszkańców Radomia czeka kino samochodowe. Od 21.30 pokaz filmu "GREEN BOOK". To na parkingu przy ul. Energetyków.

Organizatorzy przygotowali w tym roku masę atrakcji. Mieszkańców Radomia jak zwykle czekają niezapomniane emocje i spotakania z twórcami.

Przed nami 7 dni wypełnionych filmem, 7 dni przepełnionych spotkaniami z aktorami, nie tylko filmowymi, ale także teatralnymi, bo w tym roku łączymy siły m.in z Teatrem Powszechnym w Radomiu. Przed nami 7 dni wartościowych, darmowych spotkań, bardzo różnorodnych związanych z filmem i teatrem - podkreśla Karolina Adamczyk dyrektor Kameralnego Lata

W programie pokazy filmów, warsztaty dla młodzieży, konkursy filmowe i spotkania z twórcami. Wszystko będzie się kręcić wokół filmu i teatru.

Wszyscy, którzy lubią film, kochają teatr będą mieli niepowtarzalną okazję, żeby porozmawiać z aktorami z ludźmi, którzy pracują na planach filmowych i podyskutować na temat pracy przy filmie od zaplecza. Myślę, że też pokazy plenerowe na rynku to okazja, żeby poobcować z dobrym wartościowym kinem, z kinem społecznym i wspólnie poprzeżywać emocje ze sztuką - dodaje Karolina Adamczyk

Festiwal filmowy potrwa do 10 lipca. Cały program festiwalu znajdziecie na stronie kameralnelato.pl

Źródło: Radom stał się filmową stolicą Polski. Rozpoczął się festiwal filmowy Kameralne Lato