WYZWANIE STU

i

Autor: FB/ Wyzwanie stu - ludzie z charakterem

Radom. Za chwilę rusza WYZWANIE STU – ludzie z charakterem.

2022-09-26 11:59

Już 2 października rusza kolejna edycja Wyzwania Stu – ludzie z charakterem. Pomysłodawcą akcji jest radomianin, Cezary Papis. Możesz dołączyć do wyzwania, poprawić swoją kondycję, a przy okazji pomóc Szymonowi Brelińskiemu, chłopcu chorującemu na złośliwy nowotwór dziecięcy.

Już za chwilę rusza ósma edycja „Wyzwanie stu – ludzi z charakterem”. Dołącz i pomóż choremu radomianinowi Szymonowi Berlińskiemu. Chłopiec choruje na złośliwy nowotwór dziecięcy. Uczestnicy wydarzenia podejmują się, że przez sto dni będą wykonywać jakąś aktywność - mówi mówi Cezary Papis, pomysłodawca wydarzenia:

Wzywanie stu, czyli wyzwanie stu dni dla ludzi z charakterem. Te 20 minut w założeniu tego wyzwania przez sto dni należy wykonać dowolną aktywność fizyczną. Może być to bieganie, jazda na rowerze, może być trzepanie dywanów, bądź spacer. To uczestnik decyduje jaką aktywność podejmie. Każdą minimum 20 minutową aktywność należy udokumentować zdjęciem, bądź wpisem na specjalnej grupie Facebookowej „Wyzwanie stu – ludzie z charakterem”. Za każdą aktywność na konto potrzebującego Szymona uczestnik wpłaca 1 zł. Jeśli nie wykonamy minimalnej dawki ruchu w ciągu dnia, wówczas jest tzw. „karniak”, czyli 10 zł dla potrzebującego dzieciaka.

Ósma edycja rusza 2 października. Szczegóły akcji dostępne na facebookowej grupie „Wyzwanie Stu - ludzie z charakterem”.