Ruszyły zapisy na ferie z "Arką"

2022-01-20 12:14 Sandra Białek-Pawłowska
Ferie z Arka 2020
Autor: Arka Radom

Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" w Radomiu po roku przerwy spowodowanej pandemia po raz kolejny organizuje zimowy wypoczynek dla dzieci. W tym roku jednak w okrojonej formie. Na zajęcia zapisywać mogą się tylko dzieci uczęszczające na zajęcia w placówkach przy ul. Chrobrego, Marii Gajl i pl. Stare Miasto.

Zapisy na zorganizowany wypoczynek w "Arce" rozpoczęły się wczoraj. Co roku placówka przygotowywała miejsce dla 200 dzieci z całego miasta. W tym roku tych miejsc jest jedynie 70 i wyłączenie dla dzieci uczestniczących w zajęciach w klubach  przy ul. Chrobrego, Marii Gajl i pl. Stare Miasto. Mówi Rafał Graczyk pracownik placówki

"Ferie z Arką" odbędą się w pierwszym tygodniu ferii. Codziennie na dzieciaki czekają inne atrakcje. Będzie wyjście do kina czy wycieczka do Lasów Państwowych. W tym roku niestety mniej dzieci skorzysta z naszej oferty, bo tylko 70 i to będą dzieci, które uczęszczają do nas regularnie. Z tymi dziećmi pracujemy na co dzień i wiemy, że one uczestniczą w zajęciach.

Przypomnijmy w tym roku placówka nie otrzymała również dofinansowania miejskiego. Organizacja zimowego wypoczynku dla dzieci możliwa jest dzięki środkom własnym Arki i sponsorom.

Źródło: Ruszyły zapisy na ferie z "Arką"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany