Cerrad Enea Czarni Radom

i

Autor: Cerrad Enea Czarni Radom

Siatkówka: Wojskowi powalczą o ćwierćfinał Pucharu Polski

2022-01-20 12:14

W meczu 1/8 TAURON Pucharu Polski 2022 siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom zagrają ze Stalą Nysa. Mecz dziś (20 stycznia) o 18 w hali MOSIR przy ul. Narutowicza. W tej fazie wystąpi łącznie 13 drużyn z PlusLigi oraz trzej przedstawiciele Tauron 1. Ligi - Mickiewicz Kluczbork, Polski Cukier Avia Świdnik, oraz zespół Legii Warszawa.

Już dziś siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom zagrają w 2 rundzie Pucharu Polski ze Stalą Nysa. Zawodnicy mieli tylko 2 dni na przygotowania do tego meczu. To z powodu wykrytych przypadków koronawirusa w drużynie z Radomia. Siatkarze wrócili do treningów we wtorek (18 stycznia).

Oczywiście bardzo nam zależy. żeby wygrać z Nysą. Jednak jeśli stopniując wartościowość meczów, to te ligowe mecze w poniedziałek i piątek są dla nas ważniejsze. Granie po dwóch dniach po kwarantannie nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale nie mieliśmy za dużego wyboru przełożenia meczu. Jak wiadomo mamy do rozegrania zaległe dwa mecze w lidze - mówi Jakub Bednaruk trener Wojskowych

Przypomnijmy, Wojskowi mają jeszcze do rozegrania dwa zaległe mecze w PlusLidze z Asseco Resovią Rzeszów i z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle. Mecz ze Stalą Nysa już dziś (20 stycznia) o 18 w hali MOSIR przy ul. Narutowicza. Zwycięska drużyna zagra 2 lutego w ćwierćfinale z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle.

Sonda
Czy jesteś fanem siatkówki?
Źródło: Siatkówka: Wojskowi powalczą o ćwierćfinał Pucharu Polski