punkt szczepień w Pionkach

i

Autor: źródło: radompowiat.pl

Szpital w Pionkach rusza z Powiatowym Punktem Szczepień. Od kiedy?

2021-05-27 11:30

Szpital Powiatowy w Pionkach uruchamia Powiatowy Punkt Szczepień Ochronnych przeciwko COVID-19. Wakcynę będą mogli tam przyjmować wszyscy chętni po uprzedniej rejestracji.

Szpital w Pionkach rusza z Powiatowym Punktem Szczepień. Od wtorku, 1 czerwca mają się tam szczepić wszyscy chętni - po wcześniejszej rejestracji. W założeniu wakcynę przeciwko COVID-19 ma tam przyjmować około 200-stu osób dziennie.

Tworzenie punktów szczepień masowych, które mogą szczepić około 200 osób dziennie w zasadzie nie dotyczy samorządów powiatowych, ale mimo tego – z inicjatywy władz powiatu radomskiego – zostaje uruchomiony taki właśnie dodatkowy punkt szczepień w Pionkach - powiedział Marcin Genca, rzecznik powiatu radomskiego. - Powiatowy Punkt Szczepień w Pionkach mieści się w budynku Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przy ulicy Sienkiewicza 29. Realizacja szczepień ma rozpocząć się od 1 czerwca, a punkt będzie czynny przez pięć dni w tygodniu.

Przypomnijmy, rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 odbywa się na trzy sposoby: telefonicznie, SMS-owo lub elektronicznie poprzez stronę internetową.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Źródło: Szpital w Pionkach rusza z Powiatowym Punktem Szczepień. Od kiedy?