Trwa głosowanie w plebiscycie Perły Mazowsza

2023-02-21 10:49 A.B
Trwa głosowanie w plebiscycie Perły Mazowsza
Autor: FB/ Konkurs Perły Mazowsza

Za nami 3 tygodnie głosowanie w plebiscycie Perły Mazowsza. Do tej pory na kandydatów w trzech kategoriach przedsiębiorczości, sportu oraz kultury i turystyki oddano ponad 12 tysięcy głosów. Najwięcej głosów padło w kategorii sport.

Ponad 12 tysięcy oddanych głosów w plebiscycie Perły Mazowsza. Głosować można na perłę przedsiębiorczości, kultury oraz sportu i turystyki. Spośród ponad 150 zgłoszonych kandydatur kapituła wybrała 76 które będą walczyć o statuetkę w konkursie. A jak można głosować o tym Agata Porębska, koordynator plebiscyty Perły Mazowsza:

Głosować można w dwóch miejscach, albo na wizytówce konkursowej na naszej stronie www.perlymazowsza.pl w zakładce odpowiedniego kandydata, albo na naszym funpage-u na facebooku pod jego zdjęciem profilowym. Głosowanie tutaj polega po prostu na lajkowaniu postów.

Głosowanie potrwa do 16 marca. A my przypominamy, że w konkursie wygrywają nie tylko kandydaci, ale również głosujący! W najbliższą środę tj. 22 lutego, organizatorzy rozlosują kolejne nagrody spośród tych, którzy oddali swój głos.

Radio VOX FM objęło patronat medialny nad plebiscytem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany