W Amfiteatrze odbędą się warsztaty Youtube’owo-filmowe z Martinem Stankiewiczem

i

Autor: Źrodło: Materiał prasowy

Kultura

W Amfiteatrze odbędą się warsztaty Youtube’owo-filmowe z Martinem Stankiewiczem

2024-05-24 16:08

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej m.in. o tworzeniu małych produkcjii filmowych do publikowania w sieci. Więcej o tym w artykule

Będzie można dowiedzieć się więcej o świecie filmu. W miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr odbędą się warsztaty youtube'owo-filmowe. Gośćmi będą filmowiec i ex-Youtuber Martin Stankiewicz, a także jego stały współpracownik Sławomir Nadolski. Podczas spotkania obaj opowiedzą m.in. o procesie powstawania zarówno mniejszych jak i większych produkcji. Doradzą również w stawianiu pierwszych kroków w tworzeniu własnego filmu.

Podczas warsztatów będzie można spróbować swoich sił w próbie stworzenia krótkiego filmu fabularnego pod okiem gości wydarzenia. Martin wierzy, że wspólnie z uczestnikami udowodni, że nawet w kilka godzin można stworzyć ciekawą historyjkę filmową za pomocą minimalnej ilości sprzętu, ale z ogromem chęci i super drużyną. - Czytamy na stronie Amfiteatru.

Spotkanie odbędzie się jutro, 25 maja o godz. 12.00 przy ul. Daszyńskiego 5. Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: W Amfiteatrze odbędą się warsztaty Youtube’owo-filmowe z Martinem Stankiewiczem