Baśnie z 6 stron świata - zbliża się kolejne spotkanie z opowieścią

i

Autor: FB/Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu

W Miejskiej Bibliotece Publicznej będą opowiadać historie ze światła

2022-04-19 11:53

Opowieści z walizki pełne dobrej nowiny i wsparcia na trudne czasy - filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Baśnie z 6 stron świata".

Będą gawędą pokrzepiać w trudnych czasach - mowa o kolejnym spotkaniu z cyklu Baśnie z 6 stron świata. Wydarzenie odbędzie się w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. - Tym razem będą to opowieści niosące pozytywne przesłanie - mówi Dariusz Wróbel z radomskiej książnicy.

Tym razem będziemy mieli gościa, Panią Annę Woźniak - opowiadaczkę, gawędziarkę, bajarkę i zaprezentuję niezwykłe opowieści, jak to sama mówi, ze świata światła, które niosą światło, nadzieję, radość ducha.

- Żywemu słowu będzie towarzyszyć muzyka na żywo - dodaje Wróbel.

U Ani opowieść to nie wszystko, jest coś jeszcze. Otóż ona nie dość, że opowiada to jeszcze te opowieści sama wzbogaca muzyką na żywo, będzie miała najróżniejsze instrumenty, które na pewno stworzą niesamowity klimat.

Baśnie z 6 stron świata już 22 kwietnia o godzinie 18. Wstęp wolny. Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej.