Już za chwilę poznamy laureatów w plebiscycie Perły Mazowsza

i

Autor: FB/ Konkurs Perły Mazowsza

Wielkimi krokami zbliża się finałowa gala plebiscytu Perły Mazowsza

2023-03-24 9:52

Aktualnie trwa konkursowa cisza – mowa o plebiscycie Perły Mazowsza. Głównym celem inicjatywy jest wyłonienie podmiotów, które cieszą się największym uznaniem mieszkańców Mazowsza. Spośród 76 zgłoszonych kandydatur podczas finałowej gali zostaną wyłonieni laureaci w trzech kategoriach: perła przedsiębiorczości, perła kultury i perła sportu i turystyki. Finał konkursu odbędzie się 30 marca.

Perły Mazowsza - zbliża się finałowa gala. Spośród 76 zgłoszonych do konkursu kandydatur podczas gali poznamy laureatów w kategoriach perły przedsiębiorczości, perły kultury, czy sportu i turystyki. To już VII edycja plebiscytu . - Chcieliśmy wyróżnić ludzi aktywnych na Mazowszu - mówi Jarosław Mika, współorganizator konkursu:

Zależało nam, aby ten konkurs wyłonił najlepszych przedsiębiorców, sportowców, czy najciekawsze wydarzenia kulturalne i także oferty turystyczne. Ważne było dla nas to, aby uczestnictwo w konkursie nie wiązało się z żadnymi opłatami za udział w takim konkursie, a o tym kto znajdzie się na liście konkursowej zdecydują mieszkańcy, którzy sylwetkę kandydata zgłoszą sami. To nam się udało, teraz już VII edycja konkursu, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Finałowa gala już 30 marca. Radio VOX FM objęło patronat medialny nad wydarzeniem.