Radomskie Dni Techniki

i

Autor: pixabay

Wielkimi krokami zbliżają się Radomskie Dni Techniki.

2022-10-06 9:47

Prelekcje, wystawy, konkursy, a nawet pokaz mody – po raz XXXIV w Radomiu odbędą się Radomskie Dni Techniki. W czasie 4 dniowej imprezy, która startuje od 16 października do 19 października na uczestników wydarzenia czeka moc atrakcji. Organizatorem imprezy jest Radomska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych.

Wirtualna rzeczywistość, druk 3D, spotkanie z nowymi technologiami - na te i wiele innych atrakcji będą mogli liczyć uczestnicy zbliżających się Radomskich Dni Techniki. Czterodniowa impreza odbędzie się po raz 34. - Chcemy pokazać, że świat techniki jest ciekawy - Paweł Kubicki, Dyrektor Biura i Wiceprezes Zarządu Radomskiej Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych:

Technika idzie do przodu w tej chwili. Przede wszystkim chcemy zapoznać z nowościami, nowymi technologiami i z tym co się dzieje na świecie, czyli z drukiem 3D, z technologią odwrotną, z wirtualną rzeczywistością.

Impreza już 16 -19 października. Współorganizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” i Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.