BOOKUJMEY RADOM - gra miejska

i

Autor: FB/Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu

Wraca gra miejska Bookujemy Radom

2022-09-07 13:10

„Bookujemy Radom” - 17 i 18 września rusza czwarta edycja gry miejskiej. Na uczestników wydarzenia będzie czekać łącznie 50 książek ukrytych w różnych częściach miasta. W zabawie może wziąć udział każdy kto posiada telefon z dostępem do internetu. Na wytrwałych uczestników akcji czekają książkowe nagrody.

Znajdź ukryte książki – na mieszkańców Radomia czeka 50 publikacji ukrytych w przestrzeni miejskiej. To wszystko w ramach akcji „Bookojemy Radom” organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną. To już czwarta edycja tej gry miejskiej. Przygotowaliśmy różnorodne publikacje – informuje Agnieszka Toruń, z działu promocji i książki Miejskiej Biblioteki Publicznej:

Łącznie ukryjemy 50 książek, które jednocześnie będą nagrodą główną w naszej grze. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będziecie mogli zdobyć jedną z 25 nowości wydawniczych. Pełna lista książek zostanie opublikowana w naszych mediach społecznościowych.

- Aby odnaleźć książki będzie trzeba rozwiązać zagadkę – dodaje Toruń.

Jak trafić do książkowych nagród? Trzeba będzie rozwiązać zagadkę wskazującą lokalizacje ukrytego vouchera, który upoważni was do odebrania nagrody w postaci książki. Zagadki do ukrytych voucherów zostaną opublikowane w dniu rozpoczęcia gry na naszych profilach w mediach społecznościowych.

"Bookujemy Radom" już 17 - 19 września. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na fun page-u Miejskiej Biblioteki Publicznej.