Za nami VII edycja plebiscytu Perły Mazowsza

i

Autor: A.B

Znamy wyniki plebiscytu "Perły Mazowsza"

2023-03-31 10:13

Za nami VII edycja plebiscytu "Perły Mazowsza" 2022. Podczas uroczystej gali w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie wyłoniono nagrody w trzech kategoriach przedsiębiorczość, kultura, sport i turystyka.

Znamy wyniki plebiscytu „Perły Mazowsza” za ubiegły rok. Nagrody w trzech kategoriach przedsiębiorczość, kultura, sport i turystyka zostały wręczone na uroczystej gali w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. - Kolejna edycja konkursu za nami - mówi Jarosław Mika współorganizator konkursu:

Emocje puściły jesteśmy szczęśliwi. Wszystko się udało, więc jest się czym cieszyć. Dla zwycięzców jest to bardzo długa droga. Zaczęła się kilka miesięcy temu gdzie ponad kilkuset kandydatów zgłoszonych do konkursu i wśród nich wyłoniliśmy finałową 76, która wzięła udział w plebiscycie i te podmioty walczyły właśnie przez te 6 miesięcy o to, aby zdobyć Perłę Mazowsza.

W tegorocznej edycji "Perły Mazowsza" oddano ponad 22 tysiące głosów.- Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje Mika:

Frekwencja, czyli ilość osób, które głosowały była niesamowita. Ilość 22 tysięcy głosów oddanych na kandydatów. Z 156 zgłoszeń do drugiego etapu przeszło 111, a z tych 111 wyłoniliśmy 76 zwycięzców, którzy otrzymali Perły Gminy. Wśród tych kandydatów uzyskaliśmy Perły Powiatu, no i oczywiście główna nagroda czyli Perła Mazowsza trafiła do tych, którzy zdobyli najwięcej głosów w całym głosowaniu.

Najlepszym przedsiębiorcom na Mazowszu okazał się Karol Włókowicz, który prowadzi biznes w branży budowlanej od 20 lat.

Nie spodziewałem się tej wygranej, że wygram wszystko. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim, szczególnie mojej żonie, która bardzo mnie wspiera i głównie ludziom i moim pracownikom, którzy tworzą tą firmę, bo to dzięki nim jesteśmy tutaj gdzie jesteśmy.

W kategorii sport i turystyka statuetkę otrzymał Patryk Kozłowski. Perła Kultury trafiła w ręce grodziskiego chóru Bogoria, który śpiewa dawne utwory z młodzieżą.

Radio VOX FM Radom patronuje imprezie od pierwszej edycji.

Karol i Katarzyna Włókowicz - laureat perły przedsiębiorczości wraz z małżonką

i

Autor: A.B
Patryk Kozłowski - laureat perły sportu i turystyki

i

Autor: pixabay
Laureci tegorocznej edycji Pereł Mazowsza. Od lewej Patryk Kozłowski, laureat perły sportu i turystyki, Marcin Mazur, opiekun chóru Bogoria, który został laureatem perły kultury oraz Karol Włókowicz, laureat perły przedsiębiorczości

i

Autor: A.B