Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2022

i

Autor: materiały prasowe Polo TV Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2022. Kiedy oglądać koncert największych gwiazd disco polo w telewizji?

30-lecie zespołu Classic, występ Zenka Martyniuka i Marcina Millera w telewizji! Sprawdź, gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać wielki koncert disco polo!

2022-09-05 14:18

Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie przeszło już do historii. Koncert disco polo, podczas którego zespół Classic świętował swoje 30- lecie będzie można jednak obejrzeć w telewizji. Na imprezie wystąpiły także inne gwiazdy gatunku m.in. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent czy Marcin Miller i Boys. Nie zabrakło także Karola Zawrotniaka z zespołem Defis i wielu innych. Impreza odbyła się 25 sierpnia, ale retransmisje będzie można obejrzeć dopiero we wrześniu. Gdzie, kiedy i o której godzinie?

Występy największych gwiazd disco polo będzie można zobaczyć w telewizji. 30-lecie zespołu Classic koncert Zenka Martyniuka, Marcina Millera i Boys oraz wielu innych wykonawców zarejestrowały kamery Polo TV. Pierwszą część imprezy Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie będzie można obejrzeć w sobotę, 17  września o godzinie 17:45.

ZOBACZ TEŻ: Zespół Classic i Top Girls razem na planie! Wspólny projekt?

30-lecie zespołu Classic, występ Zenka Martyniuka i Marcina Millera w telewizji! Sprawdź, gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać wielki koncert disco polo!

Koncert - Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie został podzielony na pięć części a na scenie wystąpiły największe gwiazdy disco m.in.: Boys, Weekend, Akcent, Mig, Skolim, Łobuzy, Top Girls, Czadoman, After Party, Miły Pan i wielu innych. Tegoroczna edycja była okazją do świętowania 30-lecia zespołu Classic. Dlatego także w telewizji nie zabraknie takich przebojów jak: „Ja dla Ciebie TY dla mnie”, „Jolka, Jolka”,  „Hej czy Ty wiesz”, „Jesteś wielkim spełnieniem moich marzeń”, czy „Miłość gorąca jak ogień”. Dodatkowo na świętowanie swojej trzydziestki Robert Klatt i Mariusz Winnicki zaprosili gości specjalnych. Wykonali swoje przeboje w duetach z największymi sceny disco. Jubileusz 30-lecia będzie można zobaczyć na antenie Polo TV już 15 października 2022, a część pierwsza Wielkiego Pożegnania Lata już w sobotę, 17 września o godzinie 17:45.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Zakończenie akcji "Wakacje po polsku" – ekipa VOX FM na słonecznej Mierzei Wiślanej