Benefis Byer Full. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert z okazji 40 - lecia zespołu?

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Benefis Byer Full. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert z okazji 40 - lecia zespołu?

„40-stka Bayer Full". Benefis z okazji 40 - lecia zespołu kolejny raz będzie można obejrzeć w święta ale nie tylko. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert?

2021-12-26 12:30

„40-stka Bayer Full" czyli benefis z okazji 40-lecia popularnego zespołu disco polo ponownie w telewizji. TVP pokaże powtórkę koncertu, na którym wystąpiły gwiazdy z polskiej i zagranicznej sceny muzyki tanecznej. Dla fanów Bayer Full mamy dobrą wiadomość - koncert będzie można obejrzeć jeszcze dwa razy do końca tego roku. Pierwsza okazja w święta.

Zespół Bayer Full to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup disco polo. Grupa w tym roku obchodzi jubileusz dlatego TVP postanowiło zorganizować Benefis Bayer Full. Koncert pod tytułem „40-stka Bayer Full" został nagrany kilka tygodni temu. Na imprezie pojawiły się gwiazdy sceny disco polo, a całość można było obejrzeć w TVP w niedzielę 12 grudnia. Kto nie mógł zobaczyć będzie miał w tym roku jeszcze dwie okazje – pierwsza już w święta Bożego Narodzenia. Kto wystąpi?

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – „Miłością pijana”. Gorąca taneczna nowość podbija serca fanów disco polo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ: Dzieciństwo w PRL. Pamiętasz tamte święta?

Pytanie 1 z 10
Żywe karpie sprzedawano, wyjmując je:

„40-stka Bayer Full" kto wystąpi?

Benefis Bayer Full to dla fanów disco polo okazja do wspomnień największych hitów Sławomira Świerzyńskiego i jego grupy. Takie kawałki, jak „Wszyscy Polacy", „Majteczki w kropeczki", czy „Blondyneczka" słyszał niemal każdy. Na koncert z okazji 40-lecia TVP 2 postanowiła zaprosić gwiazdy polskiej sceny. Nie zabraknie, tych, którzy razem ze Sławomirem Świerzyńskim stawiali pierwsze kroki na scenie polskiej muzyki tanecznej ale nie tylko. Podczas benefisu Bayer Full w TVP 2 wystąpią m.in.: Boys, Shazza, Opus, Classic, Redox, Fanatic, Mister Dex, Power Play, Mejk i Odessa Band. „40-stkę Bayer Full" poprowadzą Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikora.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show