Abi Power robi dym na scenie disco polo. Debiutancki kawałek w sam raz na karnawał już w sieci

2022-01-13 21:13 AM.
Abi Power robi dym na scenie disco polo. Debiutancki kawałek w sam raz na karnawał już w sieci
Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Abi Power robi dym na scenie disco polo. Debiutancki kawałek w sam raz na karnawał już w sieci

„Zrobimy Dym” to debiutancki kawałek Abi Power. To pseudonim artystyczny za którym stoi Mariusz Babiś. Wokalista do tej pory występował w Szkocji, teraz wraca do Polski i zamierza zawładnąć sceną disco polo.

Abi Power może nieźle namieszać na rodzimej scenie muzyki tanecznej. Wokalista Mariusz Babiś do współpracy przy utworze „Zrobimy Dym” zaprosił doskonale znanego fanom disco polo -  Łukasza Geska. To on napisał słowa i muzykę do debiutanckiego kawałka Abi Power. „Zrobimy Dym” pierwszy raz usłyszeli słuchacze VOX FM. Teraz kawałek razem z teledyskiem trafił do sieci. Internauci docenili klip i piękne modelki, które się w nim pojawiły. Jednak najważniejsza jest muzyka, a tutaj nowa formacja zaskakuje.

ZOBACZ TEŻ: Bartek z D-Bomb z noworocznym postanowieniem. Fani: Trzeba dzwonić po księdza

- TO MA BYĆ DYM??? TO JEST OGIEŃ :) OGIEŃ W SZOPIE :) Dobra robota

- Wczoraj w radiu leciało i wpadło w ucho :))

- Ale porywa ta nuta i jest bardzo chwytliwa - komentują internauci.

- „Tu zespól od zadym, muzycznych zadym. Obiecujemy wam, że tego ognia nigdy nam nie braknie" - czytamy w komentarzu zamieszczonym pod klipem przez Abi Power. Czy jest ogień? Sprawdź na voxfm.pl, poniżej teledysk do piosenki „ Zrobimy Dym".

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?