telewizja

Agnieszka Kotońska nie do poznania! Mamy stare zdjęcia z Gogglebox. Przed telewizorem

2024-05-19 16:51

W programie Gogglebox. Przed telewizorem jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Agnieszka Kotońska zyskała popularność dzięki stacji TTV i obecnie może liczyć na spore grono fanów. Ci śledzą ją nie tylko w telewizji, ale i w sieci. Niewiele osób pamięta jednak, jak celebrytka wyglądała dawniej. Mocno się zmieniła!

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem dawniej

To jeden z flagowych programów TTV. Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się na ekranach już od blisko dekady i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Ci z wypiekami na twarzach śledzą, co o programach telewizyjnych powiedzą ich ulubieni bohaterowie. Choć produkcja na początku wzbudzała kontrowersje, dziś ma sporo fanów. Tych zyskały także osoby, które od lat pojawiają się w formacie Gogglebox. Przed telewizorem. Najbardziej rozpoznawalne postaci to m.in. Sylwia BombaMariusz Kozak czy Dominik Abus. Spore uznanie w sieci zyskała też Agnieszka Kotońska. Ta w Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się ze swoim mężem i synem. Widzowie mocno polubili rezolutną blondynkę, a ta występuje ostatnio w coraz większej liczbie produkcji.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Agnieszka Kotońska i jej metamorfoza

Program Gogglebox. Przed telewizorem nadawany jest w TTV od wielu lat. Nic zatem dziwnego, że przez ten czas jego bohaterowie mocno się zmienili. Najbardziej spektakularną metamorfozę przeszedł chyba Mateusz BigBoy Borkowski, który zrzucił ponad 170 kilogramów! Jednak nie tylko on zmienił się podczas swoich występów w Gogglebox. Przed telewizoremNiezłą metamorfozę przeszła też bowiem Agnieszka Kotońska. Ta w pewnym momencie swojego życia postanowiła postawić mocniej na sport i zdrowe odżywianie i dziś nie przypomina dawnej siebie. Gdy spojrzycie na fotki z pierwszych odcinków Gogglebox. Przed telewizorem z Agnieszką Kotońską z pewnością zobaczycie różnicę! A specjalną galerię z tymi zdjęciami podrzucamy Wam poniżej. Zobaczcie sami!

Listen to "Odc. 6 – Marynata w akcji" on Spreaker.