telewizja

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem przyznała się do wstydliwego problemu. Ma go wiele osób

2024-06-10 22:08

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu Gogglebox. Przed telewizorem. W tym występuje już od kilku sezonów w towarzystwie swojego męża i syna Dajana. Przez ten czas gwiazda TTV dorobiła się pokaźnego grona fanów. Ostatnio wyjawiła im wstydliwy problem ze swojego życia.

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem zdradziła sekret

Bohaterowie programu Gogglebox. Przed telewizorem na telewizyjnych ekranach występują już od blisko dekady. Co tydzień bawią widzów TTV swoimi komentarzami do programów telewizyjnych. Wiele z osób, które pojawiają się w tej produkcji dorobiło się pokaźnej kariery i wielu obserwatorów na Instagramie. Jedną z nich jest chociażby Sylwia Bomba, którą w sieci śledzi ponad 900 tysięcy followersów. Na brak zainteresowania nie narzeka też Agnieszka Kotońska. Ta w Gogglebox. Przed telewizorem występuje już od kilku sezonów. Widzowie TTV pokochali ją za naturalność i za to, że jest "swojską" kobietą. I okazuje się, że ma też zwyczajne problemy. Ostatnio gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem podzieliła się ze swoimi obserwatorami wstydliwym wyznaniem.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem zaszalała na wakacjach

Agnieszka Kotońska przed swoimi obserwatorami w sieci nie ma większych sekretów. Regularnie dzieli się z nimi różnymi patentami i opowiada o swoim życiu. Wiele z fanek mocno utożsamia się z tą bohaterką Gogglebox. Przed telewizoremAgnieszka Kotońska jest bowiem nie tylko mamą, ale i babcią, więc ma co opowiadać. Ostatnio jednak przyznała się do nieco wstydliwej sprawy. Gwiazda TTV pojechała na wakacje. I okazuje się, że mocno tam zaszalała! Jak opowiedziała na swoim Instagramie Agnieszka KotońskaGogglebox. Przed telewizorem - podczas wakacji miała problem z trzymaniem diety. "Zachowuję się, jakbym nigdy w życiu nie żarła. Staję przy każdej budce i, jak małe dziecko: ja to chcę, ja to chcę, ja to chcę jeść! Loda, gofra, pączka na ciepło! Wszystko. Nie pytajcie w ogóle co tam się dzieje. I suma summarum na liczniku jest 3,5 kilograma więcej". Wiemy jednak, że Agnieszka Kotońska uwielbia sportowy tryb życia i na pewno szybko wróci do swojej poprzedniej wagi. Mocno trzymamy kciuki!