telewizja

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem schudła 40 kilogramów! Tak udało się jej uniknąć zwisów skóry

2024-07-09 23:19

Agnieszka Kotońska z programu Gogglebox. Przed telewizorem to postać, której zazdrości nie jedna kobieta. Gwiazda TTV na przestrzeni ostatnich lat przeszła bowiem ogromną metamorfozę. Teraz zdradziła swoim obserwatorom, jak udało się jej tego dokonać bez zwisów skóry. Obecna figura gwiazdy TTV jest niezwykle estetyczna!

Tak schudła Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem

Proces odchudzania dla wielu osób jest niczym niewykonalne zadanie. Zrzucanie kilogramów wymaga bowiem wielu poświęceń. To nie tylko aktywność fizyczna, ale i ograniczenie poszczególnych posiłków. Na tym, jak mało kto znają się gwiazdy programu Gogglebox. Przed telewizorem. W ostatnich latach nadprogramowe kilogramy zrzucali m.in. Sylwia BombaMateusz "Bigboy" Borkowski, a także Agnieszka Kotońska. Gdyby zsumować ile wszyscy schudli razem, to wyszłaby nam z tego niezła sumka. Każdy z uczestników Gogglebox. Przed telewizorem do zrzucania wagi podszedł nieco inaczej. Jednak każdy osiągnął imponujący efekt. Fanki zachwyciła m.in. przemiana, której dokonała Agnieszka Kotońska. Jak zrzuciła kilogramy i sprawiła, że nie została jej zwisająca skóra?

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Gogglebox. Przed telewizorem: Agnieszka Kotońska zdradziła sekret utraty wagi

Agnieszka Kotońska z programu Gogglebox. Przed telewizorem już od dłuższego czasu udowadnia, że można zrzucać kilogramy z uśmiechem. Cały proces relacjonuje na swoich profilach w social mediach i do odchudzania motywuje też swoje fanki. Wiele z nich zastanawia się, jak Agnieszka Kotońska była w stanie zrzucić blisko 40 kilogramów i uniknąć efektu zwisającej skóry. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem postanowiła zdradzić sekret swojej sylwetki. Podczas jednej z sesji Q&A przyznała, że w jej przypadku kluczowy był czas. Jak przyznała - skóra nie wisi, bo zrzuciła kilogramy z głową i rozłożyła sobie wszystko w czasie. Stwierdziła jednocześnie, że jeśli na raz poleci dużo kilogramów w krótkim czasie, to "zwisy" ma się murowane. Jej udało się tego uniknąć. Dodała, że kluczowe są ćwiczenia. Teraz gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem ma zamiar skupić się na pracy nad sylwetką, bo zrzucać już nie ma co. Mocno trzymamy kciuki!