telewizja

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem zdradziła sekret swojej sylwetki. Fanki nie mogą uwierzyć

2024-07-08 18:29

To już niemal 10 lat odkąd możemy oglądać program Gogglebox. Przed telewizorem. W tym od kilku sezonów pojawia się Agnieszka Kotońska, która stała się jedną z głównych twarzy TTV. Bohaterka od swojego pierwszego odcinka przeszła ogromną metamorfozę. Teraz postanowiła zdradzić fankom sekret swojej sylwetki. Jak schudła?

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem - metamorfoza

Każdy, kto próbował się kiedyś odchudzać wie, że nie jest to najprostszy proces. Podczas niego czeka nas bowiem wiele wyrzeczeń, ale i pokus w postaci słodyczy, wyjść ze znajomymi czy świętowania z rodziną. A jednak niektórym i tak udaje się zrzucić zbędne kilogramy. Jedną z osób, które przeszły spektakularną metamorfozę jest Agnieszka Kotońska z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Gdy spojrzy się na jej zdjęcia z pierwszych odcinków i zestawi je z obecnym wyglądem - różnica jest piorunująca. Wiele fanek Gogglebox. Przed telewizorem wręcz zazdrości sylwetki, którą wypracowała Agnieszka Kotońska. Nie brakuje też pytań o to - jak to zrobiła?! Popularna gwiazda TTV postanowiła zdradzić swój sekret. Co zrobić, by wyglądać, jak uśmiechnięta bohaterka Gogglebox. Przed telewizorem?

Tak wyglądała Agnieszka Kotońska na początku kariery Googlebox. To jedna z największych przemian w historii polskiej TV!

To tak Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów

Metamorfoza, którą przeszła Agnieszka KotońskaGogglebox. Przed telewizorem zdecydowanie jest godna podziwu. Gwiazda TTV zdradziła niedawno fanom, jak udało się jej dokonać tej spektakularnej przemiany. Okazuje się, że przede wszystkim kluczowy był czas. Aga nie wzięła się bowiem za odchudzanie "na hura", a wszystko dobrze przemyślała. Pomogły jej też masaże bańką elektryczną. Fani gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem wiedzą też doskonale, że Agnieszka Kotońska ciężko pracowała nad swoją sylwetką. Regularnie chwaliła się swoimi treningami, a także zadbała o zdrową dietę. To wszystko sprawiło, że dziś możemy podziwiać przepiękny efekt. Popularna gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem schudła bowiem aż 40 kilogramów! Nic tylko pogratulować!