telewizja

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem skrywa niesamowity talent! Będziecie zaskoczeni

2024-06-12 23:48

Agnieszka Kotońska to bez wątpienia jedna z osób, które w Gogglebox. Przed telewizorem wzbudzają największe emocje. I trudno się temu dziwić. Nie gryzie się w język i często dość ostro odnosi się do oglądanych programów i seriali. Nie każdy jednak wie, jaki talent skrywa gwiazda TTV. Dla niektórych może to być zaskoczenie.

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem główną twarzą programu

W programie Gogglebox. Przed telewizorem występuje wielu bohaterów. Jednak widzowie po blisko 10 latach nadawania tego formatu zdążyli znaleźć sobie swoich ulubieńców, którzy nieco częściej pojawiają się na ekranie. Wiele z tych osób, to ci, którzy w Gogglebox. Przed telewizorem pojawiają się od pierwszego sezonu. Inni dołączyli nieco później, ale i tak szybko zdobyli sympatię widzów. Tak było np. w przypadku Agnieszki Kotońskiej. Ta w produkcji Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się z mężem i synem Dajanem. Wielu internautów uważa, że Agnieszka Kotońska jest pozytywnie zakręcona. I choć przysparza to jej czasem krytyki ze strony widzów, to nie brakuje oczywiście fanów tej postaci. Niewielu jednak wie, jaki talent skrywa gwiazda TTV.

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Talent Agnieszki Kotońskiej z Gogglebox. Przed telewizorem

Agnieszka Kotońska dojrzeć musiała niezwykle szybko. Bardzo młodo zaszła bowiem w ciążę. To nie pokrzyżowało jej jednak planów życiowych. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem świetnie odnalazła się w nowej sytuacji i wychowała syna Dajana. Teraz można ją oglądać na antenie TTV w licznych produkcjach. Agnieszka Kotońska pojawia się bowiem nie tylko w Gogglebox. Przed telewizorem, ale i m.in. w Back to school. I choć w telewizji pojawia się niezwykle często, to nie każdy wie, jaki talent skrywa gwiazda TTV. Okazuje się bowiem, że Agnieszka Kotońska jest świetną kucharką! To niejednokrotnie udowadniała już na jej profilu na Instagramie. Tam regularnie dzieli się swoimi popisami kulinarnymi i już przez ekran czuć, że gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem zna się na rzeczy!

Listen on Spreaker.