metamorfoza

Aktor z serialu Barwy szczęścia diametralnie się zmienił. Trudno uwierzyć, że to on!

2024-05-15 12:28

Barwy szczęścia to jeden z ulubionych seriali widzów polskiej telewizji. Produkcja jest na ekranach już od wielu lat. Przewinęło się przez nią mnóstwo popularnych aktorów. Niektórzy z nich dorastali wraz z kręceniem kolejnym sezonów. Jedną z takich osób jest Kuba Dmochowski. Jego metamorfoza szokuje!

Barwy szczęścia: Kajtek - Kuba Dmochowski mocno się zmienił

Serial Barwy szczęścia to jedna z najpopularniejszych produkcji tego typu w polskiej telewizji. Obok M jak miłość to jeden z ulubionych seriali widzów TVP2. Najlepiej świadczy o tym jego wysoka oglądalność i fakt, że produkcja utrzymuje się w ramówce stacji od 2007 roku. Przez ten czas przewinęło się przez nią wielu popularnych aktorów. W serialu Barwy szczęścia występowali m.in. Katarzyna ZielińskaKatarzyna GlinkaJacek RozenekStanisława Celińska czy Małgorzata Potocka. Stali fani serialu Barawy szczęścia znają też jednak doskonale postać, którą gra Kuba Dmochowski. Ten od wielu lat wciela się w Kajtka. Ten bohater w produkcji miał już różne życiowe zawirowania, jednak nadal cieszy oko widzów serialu. I można powiedzieć, że dorastał na ekranie, tak jak i grający go Jakub Dmochowski. Aktor przez ostatnie lata diametralnie się zmienił.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Kajtek z Barw szczęścia dawniej i dziś

Gdy spojrzy się na stare zdjęcia z serialu Barwy szczęścia aż trudno rozpoznać na nich niektórych aktorów. Tak jest m.in. w przypadku Kajtka, którego gra Jakub Dmochowski. Gdy porówna się jego zdjęcia z początku produkcji i dziś - na pierwszy rzut oka widać, że przeszedł on ogromną metamorfozę. Z małego Kuby, aktor stał się bowiem dojrzałym mężczyzną. Jak dziś wygląda Kajtek z serialu Barwy szczęścia? To możecie zobaczyć w galerii na dole strony. Mamy w niej dla Was porównanie, jak Jakub Dmochowski wyglądał dawniej, a jak wygląda dziś m.in. podczas gry w spektaklu Koronacja. Zarost, brak okularów i zmiana fryzury sprawiają, że aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on! Sprawdźcie sami.