Czy Pawelec śmieje się jak Alan Kwieciński?

i

Autor: Kolaż na podstawie screen shot z YouTube: @ebe ebe/VOX FM

Alan Kwieciński ma sobowtóra? Ten śmiech jest nie do podrobienia!

2023-01-20 12:15

Ten wywiad Alana Kwiecińskiego stał się już internetowym memem. Podczas gali Fame MMA 16 rozmawiał on z Kasią Szklarczyk i w pewnym momencie zaczął wykonywać wulgarne gesty i wydawać z siebie trudne do przetłumaczenia dźwięki. Czy Pierwsza Zmiana znalazła jego sobowtóra?

Alan Kwieciński kontra Paweł Pawelec

Alan Kwieciński zdobył rozpoznawalność jako uczestnik programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Wystąpił w sześciu sezonach show. Oprócz tego jest trenerem personalnym. Już jakiś czas temu rozpoczął przygodę z MMA i próbuje swoich sił we freak fightach. Mogliście go oglądać na kartach walk Prime Show MMA, HIGH League i Fame MMA. Podczas Fame MMA 16 jego przeciwnikiem był Patryk „Bandura” Bandurski. Mimo swojego brawurowego wywiadu Alan „Braveheart” Kwieciński przegrał. Jednak trzeba przyznać, że nie samo starcie, a właśnie wywiad z wulgarnymi gestami i dziwnymi dźwiękami był szeroko komentowany w Internecie. Czy udało się znaleźć sobowtóra Alana?

CZYTAJ TAKŻE: Nowa wersja wielkiego hitu disco polo? Masters chce odświeżyć swój największy przebój

Pierwsza Zmiana jak co tydzień skomentowała dla Was najważniejsze wydarzenia ostatnich dni. Nie mogli sobie odmówić porównania jednego z prezenterów do Alana Kwiecińskiego. Czyj śmiech jest prawie IDENTYCZNY? Sprawdźcie sami!

Sonda
Czy Pawelec śmieje się jak Alan Kwieciński?