Alan Walker jakiego jeszcze nie było. Piosenka Believers zaskoczeniem wiosny 2021!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Alan Walker jakiego jeszcze nie było. Piosenka Believers zaskoczeniem wiosny 2021!

Alan Walker jakiego jeszcze nie było. Piosenka Believers zaskoczeniem wiosny 2021!

2021-05-17 15:12

Believers - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Alan Walker. Uwielbiany przez polskich słuchaczy producent do stworzenia swojego utworu zaprosił Conora Maynarda. Przekonajcie się, jak to brzmi już teraz!

Alan Walker - piosenka Believers, dzięki potężnemu, dudniącemu rytmowi i fragmentowi o przyjaźni, jest idealnym dodatkiem do każdej letniej playlisty. Towarzyszący singlowi teledysk czerpie inspirację z zamiłowania Walkera do gier i jest hołdem dla gamerskiej społeczności. Klip od początku do końca jest ekscytującą przygodą, łącząc oszałamiające efekty wizualne z fragmentami z gry, przeplataną imponującymi ujęciami akcji na żywo. Podobnie jak w przypadku całej twórczości Walkera, teledysk należy do szerszej narracji wszechświata Alana Walkera. Fani, którzy znają tę historię, będą podekscytowani widząc Walkera i Maynarda walczących ze złym reżimem Czerwonego Nexusa.

Piosenki, które są do siebie podobne

Alan Walker i Conor Maynard - piosenka Believers

Walker tak mówi o swojej inspiracji: - Believers to utwór, nad którym zacząłem pracować podczas kwarantanny. Chciałem stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi i pozwoli im na chwilę uciec od problemów. Kiedy zacząłem myśleć o wokalistach do tej piosenki, Conor był oczywistym wyborem. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z efektu końcowego.

Maynard również wypowiada się o współpracy: - Kiedy 5 lat temu opublikowałem swój cover, Faded, nigdy nie sądziłem, że doprowadzi to do wydania oryginalnej piosenki z samym Alanem. Kiedy wysłali mi Believers, nie mogłem się doczekać, aż to nagram, a teraz nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszą!”.7-ego maja, tydzień przed premierą Believers, Walker ogłosił otwarcie sklepu Walker Gaming. Do premiery nowej inicjatywy włączono także grę Aviation Game, której sprzedaż zbiega się z premierą singla 14-ego maja.

Believers - nowa piosenka Alana Walkera

Believers to następny utwór po Fake A Smile z salem ilese z 19-ego lutego br. oraz Space Melody (Edward Artemyev) z VIZE i Leony z grudnia 2020 r. Inne kolaboracje Walkera to Time, remix jego osobistego idola Hansa Zimmera, oraz Heading Home wydany w marcu z norweskim piosenkarzem Rubenem. W 2019 roku wydał serię udanych singli, takich jak On My Way z Sabriną Carpenter i Farruko czy Live Fast z A$AP-em Rockym, we współpracy z ogromną grą online PUBG, a wszystko to podczas światowej trasy koncertowej The Aviation Tour. Od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu Different World pod koniec 2018 roku, zawierającego hity takie jak Faded, Alone i All Falls Down, Walker dał ponad 600 solo koncertów oraz występów na festiwalach jako headliner. Jest dziewiątym najczęściej obserwowanym artystą na YouTube i dwudziestym najczęściej obserwowanym artystą w Spotify, co podkreśla siłę swoich fanów.

Sonda
Alan Walker - piosenka Believers: jak ci się podoba?
Źródło: Alan Walker jakiego jeszcze nie było. Piosenka Believers zaskoczeniem wiosny 2021!