telewizja

Aleksander Sikora z TVP znalazł nową fuchę. Nie uwierzycie, co będzie robił na ekranie

2024-07-03 23:14

Olek Sikora w ostatnich latach był główną twarzą TVP. Prezenter, który zaczynał swoją karierę od telewizji muzycznej, a także pracy w serwisie plotkarskim, prowadził m.in. Pytanie na śniadanie i liczne koncerty. Po zmianach w TVP stracił jednak pracę. Okazuje się, że szybko spadł na cztery łapy i znalazł nową fuchę.

Olek Sikora zniknął z TVP

Ostatnie lata w TVP zdecydowanie można określić jako lata Olka Sikory. Prezenter był bowiem jedną z głównych gwiazd stacji. Widzowie mogli go oglądać m.in. w takich produkcjach, jak Pytanie na śniadanieThe Voice of Poland czy Dance, dance, dance. Aleksander Sikora prowadził też liczne koncerty nadawane na antenie TVP. Widzowie bardzo go polubili. O tym świadczy m.in. jego popularność w sieci. Jego profil w social mediach obserwują ponad 74 tysiące osób. Wraz ze zmianami, do których doszło w Telewizji Polskiej prezenter zniknął jednak z jej anteny. W formacie Pytanie na śniadanie pojawili się bowiem nowi prowadzący. A sam Aleksander Sikora nie dostał nowej roli w stacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że udało mu się już znaleźć nowe zajęcie. Niektórzy będą zaskoczeni.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Olek Sikora przechodzi do Polsatu

Wielu z dawnych prezenterów TVP dość szybko znalazło nową pracę. Część z nich poszła do innych telewizji, inni przeszli do Internetu. Nowe miejsce pracy znalazł również Olek Sikora, który przez lata prowadził Pytanie na śniadanie. W sieci pojawił się oficjalny film, z którego można dowiedzieć się, że dawny prezenter TVP przechodzi do Polsatu. Już niebawem będzie można go zobaczyć w nowym programie stacji - Halo tu Polsat. W tym według nieoficjalnych informacji ma pełnić rolę reportera. Ciekawsze wydają się jednak inne doniesienia. Jak informuje Super Express - Olek Sikora wystąpi też w nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jak się tam odnajdzie? O tym przekonamy się jesienią. Dawny prezenter TVP w telewizji jeszcze nie śpiewał. Za to wydał kiedyś piosenkę "Budzę się". Jak mu poszło? Zobaczcie sami!