Andre z nie lada wyróżnieniem. Ich hit “Ale Ale Aleksandra” pojawi się w filmie “Jedna dusza”

i

Autor: AKPA Andre z nie lada wyróżnieniem. Ich hit “Ale Ale Aleksandra” pojawi się w filmie “Jedna dusza”

Disco polo

Andre z nie lada wyróżnieniem! Hit disco polo pojawi się w głośnym filmie

2023-08-06 19:54

Zespół Andre ma powody do świętowania – już wkrótce ich najpopularniejszy utwór usłyszą także kinomani. Choć filmowcy rzadko sięgają po utwory z gatunku disco polo (chyba, że dana produkcja dotyczy stricte tej tematyki), zdarzały się przypadki, gdy hity polskiej muzyki tanecznej trafiały na ekran – “Ona tańczy dla mnie” Weekendu pojawiło się nawet w zagranicznym serialu Netfliksa.

Andre ma na koncie wiele utworów, ale tym zdecydowanie najpopularniejszym jest “Ale Ale Aleksandra”, który przed laty dosłownie zawładnął umysłami i sercami słuchaczy i nawet dziś, po tak długim czasie, cieszy się popularnością i sympatią. Do tego stopnia, że już wkrótce usłyszymy go w salach kinowych.

CZYTAJ TAKŻE: 5 zapomnianych hitów disco polo. Kiedyś wszyscy znali te piosenki, dziś nikt o nich nie pamięta

Andre z nie lada wyróżnieniem. Ich hit “Ale Ale Aleksandra” pojawi się w filmie “Jedna dusza”

17 grudnia światło dzienne ujrzy najnowsze dzieło Łukasza Karwowskiego, które przybliży nam losy pewnego górnika, którego życia wywraca się do góry nogami wskutek pojedynczego wypadku. W obsadzie znaleźli się między innymi Dawid Ogrodnik, Tomasz Schuchardt, Dorota Kolak i Małgorzata Gorol, a na ścieżce dźwiękowej widnieje właśnie “Ale Ale Aleksandra” zespołu Andre. Na obecną chwilę nie wiemy jednak w jakim kontekście wykorzystany zostanie rzeczony utwór.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX test wiedza ogólna