telewizja

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie pokazał swój sprzęt. Widzowie go wyśmiali

2024-07-06 9:11

Serial Rolnicy. Podlasie od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ci regularnie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. A na ich czele stoi Andrzej z Plutycz, który bez wątpienia zdobył największą rozpoznawalność. Ten za każdym razem zaskakuje czymś fanów programu. Tak było i ostatnim razem. Pokazał im swój sprzęt.

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie nie zwalnia tempa

Choć lato zaczęło się na dobre i to czas, kiedy rolnicy mają zazwyczaj sporo pracy, to popularny bohater serialu Rolnicy. PodlasieAndrzej z Plutycz nie zatrzymuje się ani na moment. Możemy go oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, ale również w sieci, gdzie regularnie publikuje filmy. Te niejednokrotnie wzbudzały już spore emocje u internautów. Nic zresztą dziwnego, bohater serialu Rolnicy. Podlasie jest niecodzienny. Widzowie obserwujący jego kanał, często zwracają uwagę np. na to, że Andrzej z Plutycz nie dba o prowadzone przez siebie gospodarstwo i często wyręcza się innymi. Nie nam oceniać, kto ma w tej sytuacji rację, ale trzeba przyznać, że faktycznie, na podwórku przez długi czas było mnóstwo błota. Jednak w końcu Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie zrobił z nim porządek. To było niemałym zaskoczeniem. Tak, jak i ostatni film dodany przez gwiazdora telewizji.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz otworzy winnicę?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz wyśmiany przez widzów

Andrzej z Plutycz w filmach, które dodaje do sieci, pokazuje sporą część swojego życia. Fani programu Rolnicy. Podlasie mogą go poznać jeszcze lepiej, co patrząc na wyświetlenia pod wideo, robią bardzo chętnie. Regularnie też komentują treści, które dodaje Andrzej z Plutycz. Ostatnio bohater Rolnicy. Podlasie pokazał w filmie swój sprzęt. W komentarzach zapanowała prawdziwa burza.

Andrzej to nie sprzęt jest problemem, problemem dla sprzętu jest ty

Prasa 2 lata a wygląda gorzej niż nie jedna 20 letnia

Jaki gospodarz taki nóż.

Aż mi łzy polecieli po nogawkach

- napisali widzowie pod filmem, który dodał Andrzej z Plutycz.

Czy faktycznie bohater Rolnicy. Podlasie nie do końca ogarnia gospodarstwo? A może to po prostu zwykła nieuprzejmość?