telewizja

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie okłamał widzów?! Wytknęli mu przeszłość!

2024-06-06 9:17

Bohater Rolnicy. Podlasie znowu zaskoczył internautów. Andrzej z Plutycz od wielu lat robi karierę w telewizji, ale i w Internecie, gdzie dodaje różnego rodzaju filmy. Pod tymi zazwyczaj zbiera liczne słowa krytyki, m.in. w związku z jego robotnością. Tym razem widzowie zarzucili mu jednak oszustwo. O co poszło?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zmienił zdanie?

Gdybyśmy szukali najpopularniejszego rolnika w naszym kraju, to zapewne zostałby nim Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Zarazem ten sam bohater byłby pewnie wybrany przez widzów, gdyby szukać rolnika, który jest najbardziej krytykowany w sieci. Bo choć Andrzej z Plutycz ma trochę fanów, to często musi mierzyć się przede wszystkim z internetową krytyką. Komentatorzy mają do niego sporo zarzutów. Najczęściej bohater Rolnicy. Podlasie obrywa za to, że nieszczególnie garnie się do pracy i - zdaniem widzów - wyręcza się swoim bratem Jarkiem. Część osób uważa również, że Andrzej z Plutycz jakoś szczególnie o siebie nie dba. Ostatnio jednak w komentarzach zrobiło się gorąco z innego powodu. Widzowie poczuli się bowiem lekko oszukani przez bohatera Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma plan na ogródek. Wszystkie ręce na pokład

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz wykiwał widzów?

Jak już wspomnieliśmy widzowie dość czujnie obserwują życie Andrzeja i jego losy. Bohater Rolnicy. Podlasie często jest przez nich opiniowany, a w komentarzach niejednokrotnie robi się prawdziwa burza. Tak stało się i pod jednym z filmów, które pojawiły się na kanale, który prowadzi Andrzej z Plutycz. Bohater ma to do siebie, że nie tylko nieszczególnie nie przepada za pracą, ale ma i swoje zasady i rzeczy, których nigdy nie zrobi. A przynajmniej... w teorii.

A mówił że nigdy na ładowarkę nie wsiądzie

Myślał, że zawsze za niego brat będzie pracował, ale tak się nie da.

Andrzej mówił że nie siądzie na tą spycharkę ale usiadł i jeździ

- napisali widzowie pod filmem, który zamieścił Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie.

Czyżby Andrzej pod wpływem sytuacji musiał zmienić zdanie? A może chce jednak udowodnić komentującym, że wcale nie jest takim złym rolnikiem? Robi się coraz ciekawiej.