Angelika Żmijewska z Topky weszła na stół. I się zaczęło...

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Angelika Żmijewska z Topky odnajdzie miłość swojego życia? Wybiera się na obiad z nieznajomą jej osobą

2024-01-25 14:11

Angelika Żmijewska znowu zaskoczyła swoich fanów. Jeżeli ktoś z nich marzył o tym, by spędzić z nią kilka godzin, zjeść coś dobrego i mieć okazję porozmawiać - teraz jest ku temu okazja. Nie od dziś wiadomo, że przez żołądek do serca, więc może będzie i z tego dłuższa relacja? Trzeba jednak trochę zapłacić.

Angelika Żmijewska wybierze się na obiad z fanem

Zespół Topky od kilku już lat zabawia nas swoimi numerami, pod którymi w sieci można zobaczyć wielomilionowe wyświetlenia. I trudno się dziwić, ponieważ hity "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną" od razu porywają do tańca i nie mogą wyjść z głowy. Za sukcesem zespołu stoją niewątpliwie jego wokalistki. Formację tworzą Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska. Obie wzbudzają u fanów ogromne emocje. Miłośnicy dziewczyn chętnie śledzą je w sieci, jeżdżą na koncerty, a wielu z nich marzy o tym, by móc spędzić z wokalistkami nieco więcej czasu. W końcu kto nie chciałby dowiedzieć się czegoś więcej np. o kulisach tras koncertowych albo o tym, co obecnie słychać u Angeliki Żmijewskiej? Okazuje się, że teraz będzie to możliwe. Angelika Żmijewska planuje się bowiem wybrać na obiad z obcą osobą.

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Angelika Żmijewska - aukcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wiele gwiazd choć chciałoby spędzać ze swoimi fanami trochę czasu, nie może sobie na to pozwolić. W sezonie koncertowym zazwyczaj trudno jest znaleźć chwilę nawet na to, by dać autografy i zrobić fotki ze swoimi miłośnikami. O osobistym spotkaniu na dłużej niż kilka sekund trudno pomyśleć tym bardziej. Jednak teraz okazuje się, że jest to możliwe. Angelika Żmijewska z zespołu Topky postanowiła bowiem w tym roku wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nietypową aukcją. Jeden z fanów piosenkarki będzie mógł spotkać się z nią na obiad i porozmawiać. Który? Ten, który zaoferuje oczywiście największą kasę na charytatywnej licytacji. Kto wie, jak skończy się to spotkanie... Może będzie to początek fajnej znajomości, przyjaźni, a może nawet... miłości? Trzymamy za Was kciuki, a link do aukcji znajdziecie TUTAJ. Przy okazji przypominamy, że cały czas możecie też licytować poprowadzenie jednego z programów: „Pierwsza zmiana”, „To Jest Dzień”, „Best Lista” lub spędzenie dnia w newsroomie i współtworzenie serwisów informacyjnych VOX FM.