Angelika Żmijewska z Topky weszła na stół. I się zaczęło...

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Angelika Żmijewska z Topky pokazała się z popularnym aktorem. Fani Na Wspólnej znają go doskonale

2024-02-02 13:07

Ostatnie dni w życiu Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky są niezwykle pracowite. Piosenkarka przygotowuje się do wydania nowego numeru, który swoją premierę ma mieć w Walentynki. Mimo to znalazła czas na spotkanie z popularnym aktorem. Tego mężczyznę doskonale znają wszyscy widzowie serialu Na Wspólnej.

Angelika Żmijewska z gwiazdą Na Wspólnej

Angelika Żmijewska z zespołu Topky to jedna najpiękniejszych polskich piosenkarek. Od wielu lat udziela się w branży disco polo i wraz z Paulą Karpowicz wydała mnóstwo numerów, które stały się hitami. To chociażby kawałki "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną". Dziewczyny mają pod nimi miliony wyświetleń i nie narzekają na brak fanów na koncertach. Andzia regularnie udziela się również w sieci. Na jej profilu na Instagramie są tysiące obserwatorów, którzy na bieżąco śledzą, co się u niej dzieje. Ostatnio Angelika Żmijewska jest niezwykle zapracowana. Wokalistka brała bowiem udział w przygotowaniach nowego numeru zespołu Topky - od tworzenia do niego muzyki i tekstu, aż po teledysk. Mimo to znalazła czas na spotkanie z jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Fanki Na Wspólnej go uwielbiały.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Angelika Żmijewska i Michał Malinowski razem

To połączenie czujni obserwatorzy Angeliki Żmijewskiej już znają. Jednak teraz dostaliśmy kolejną relację, która pokazuje, że Andzię łączy coś z aktorem, którego widzowie mogli oglądać m.in. w serialu Na Wspólnej. Piosenkarka zespołu Topky podzieliła się bowiem storką, na której w jednej kuchni gotuje z nią Michał Malinowski. Aktor przez wiele lat występował w produkcji TVN i innych polskich serialach. W pewnym momencie zdecydował jednak, że chciałby zbudować łódź i wyruszyć w rejs, co zresztą mu się udało. Na jego Intagramie nie brakuje gorących fotek z tej wyprawy. Wysoka temperatura była też z pewnością w kuchni, gdzie z Angeliką Żmijewską przygotowywał indyjski obiad. Czy między tą dwójką jest coś więcej niż tylko miłość do gotowania? Tego nie wiemy, ale razem wyglądają pięknie!