Bahamy Morze Miami - gorąca premiera w VOX FM! Już dziś letnia nowość od zespołu Playboys

i

Autor: screen/Instagram @kubaplayboys Grupa Playboys z nowością w wakacyjnym klimacie tylko w VOX FM!

"Bahamy Morze Miami" - gorąca premiera w VOX FM! Już dziś letnia nowość od zespołu Playboys

2022-06-14 10:05

Morze, plaża i tropikalne upały - czego więcej chcieć od życia, gdy nastaje lato. A wraz z nim gorące, wakacyjne premiery. Swoją propozycję na hit lata 2022 przygotował również zespół Playboys. Prapremiera "Bahamy Morze Miami" tylko na antenie VOX FM. Kiedy słuchać?

Letnia nowość od zespołu Playboys

Tych trzech chłopaków z Radomia chyba nie trzeba przedstawiać fanom disco polo! Już nie raz udowodnili oni, że potrafią zrobić hit, który nucić będzie cała Polska. "Lejde", "Tylko Ty" czy "Ja w to nie wierzę" to numery doskonale znane słuchaczom radia VOX FM.

Tym razem zespół postawił na wakacyjne klimaty, a premiera w połowie czerwca oznaczać może tylko jedno - grupa Playboys zasadza się na tytuł hitu lata 2022! Czy im się uda? My oczywiście tego im życzymy, a numeru "Bahamy Morze Miami" osłuchać możecie przedpremierowo już we wtorek (14 czerwca) na antenie radia VOX FM po godzinie 20:00.

CZYTAJ TAKŻE: Playboys z nowością prosto z USA. Znamy tytuł i klimat kawałka - zapowiada się hit!

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn

To już pewne ?Lecimy do was z Nowością ?Obiecana Piosenka jeszcze w Czerwcu ??❤️Czekajcie, bo będzie roz*ebundo ?Już słyszymy i widzimy jak bawicie się przy tym numerze na swoich imprezach: grillach, weselach, osiemnastkach itd....Oj Będzie się działo ???

Biegniemy zaprezentować wam Muzycznego Sztosa ?

- napisał na Instagramie wokalista zespołu Kuba Urbański pod postem zapowiadającym premierę.

Sonda
Czy to będzie hit lata?