Best Lista X 400

i

Autor: VOX FM 400. wydanie Best Listy radia VOX FM

Best Lista razy 400! Przed nami wyjątkowe notowanie!

2022-03-31 15:13

Słuchacze radia VOX FM w całości kształtują to notowanie. Co tydzień oddają głosy na swoje ulubione kawałki. W tym tygodniu czeka nas wyjątkowy 400. odcinek. To idealny moment, by powspominać dotychczasowych rekordzistów.

Best Lista w liczbach

Podczas 400. wydań notowania przewinęło się 1120 piosenek znanych z anteny radia VOX FM. Wśród nich takie, które nie schodziły z notowania przez wiele tygodni. "Były momenty, w których wydawało mi się, że to niemożliwe, żeby ten czy inny numer znowu zobaczyć w zestawieniu. A jednak w kolejnym tygodniu głosami słuchaczy pojawiał się w dwudziestce" - mówi prowadzący Best Listę Krzysiek Skrzypkowski, dyrektor muzyczny radia VOX FM.

Absolutnym rekordzistą jest zdecydowanie zespół Akcent z dobrze znanym kawałkiem "Przez twe oczy zielone". Ten hit w Best Liście nieprzerwanie gościł aż 61 razy co oznacza, że przez ponad rok słuchacze oddawali na niego tyle głosów, żeby swobodnie się utrzymać w zestawieniu.

Pierwsza reklama VOX FM "Bałkanica"

Rekord pierwszego miejsca

Niektóre numery odnotowały się wyłącznie jako propozycje, inne królowały jako numer 1. zestawienia kilka razy z rzędu. Jednak rekordzista może być tylko jeden - Defis "Tak bardzo tego chcę" wylądowało na 1. miejscu zestawienia aż 9 razy!

Inny rekord Best Listy to artysta, który zasilił ją największą liczbą swoich produkcji. Tutaj palma pierwszeństwa należy do zespołu After Party. Patryk Pegza ze swoimi muzykami i tancerzami zaliczył aż 21 numerów w historii wszystkich notowań.

400. wydanie Best Listy już w piątek 1 kwietnia o 18:00.