Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. Kto wygrał pierwsze notowanie w tym roku?

2021-01-09 17:14

Pierwsze w 2021 roku notowanie Best Listy VOX FM zwyciężył utwór, który już nie raz gościł na podium. W tym tygodniu w pierwszej trójce znalazł się tylko jeden polski kawałek. Jak głosowali słuchacze VOX FM?

Pierwsze w 2021 roku notowanie Best Listy VOX FM zwyciężył utwór pod tytułem „Don't Say Goodbye” od Alok Ilkay Sencan Tove Lo. Na drugim miejscu uplasował się kawałek polskiego wykonawcy. Słuchacze VOX FM oddali sporo głosów na piosenkę „Do samego rana” od Bayera. Na ostatnim miejscu podium znalazł się utwór „All We Got”  - Robin Schulz Kiddo. Po piętach depcze mu „Nie wolno zabić tej miłości”. Utwór od Zenka Martyniuka jest na czwartym miejscu. Wśród propozycji do przyszłotygodniowej listy są m.in. Beata Kozidrak i „Bliżej” oraz Miły Pan i Defis z utworem „Musisz się starać”. Pełne notowanie BEST LISTY VOX FM znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Czarne chmury nad Bayer Full. Sławomir Świerzyński nielegalnie wykonywał utwór przez 25 lat?

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Kochałem moją dziewczynę już 5 lat temu. Nie wiem, kogo chciałem oszukac ściemniając w wywiadach, że tak nie jestem. Dobrze, że zebrałem się na odwagę, bo dziś jesteśmy szczęśliwi! Kim jestem?