Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. Top Girls spadają z listy. Kto zwyciężył 388 notowanie?

2022-01-07 20:14

Ostatnie w 2021 roku notowanie Best Listy zwyciężył utwór „W stronę słońca” zespołu Masters. Czy ten sukces udało się powtórzyć także w 2022 roku? Która piosenka zaliczyła spadek, a która zwyżkę? Jaki utwór wypadł z Best Listy VOX FM, a który pojawił się w propozycjach? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

387 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężyła piosenka „W stronę słońca”. Niestety kawałek zespołu Masters nie powtórzył sukcesu z ubiegłego roku. W pierwszym notowaniu Best Listy w 2022 roku, a zarazem 388 w całościowym ujęciu, utwór od Pawła Jasionowskiego spada na trzecie miejsce. Na pierwsze wraca kawałek od trio – Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski. „Jeszcze raz” awansował z drugiego miejsca na pierwsze. Na drugie miejsce z czwartego wskoczyła Daria z piosenką „Paranoia”. Solidny spadek w tym tygodniu zaliczył zespół MiG. „Kawa na ławę” z trzeciego miejsca w poprzednim głosowaniu, w tym znajduje się na dziewiątym. Z Best Listy VOX FM wypadają m.in. Top Girls z utworem „Fake Love” oraz Szpilki z utworem „Chciałabym więcej”. Wśród propozycji pojawiły się m.in.: „Pójdę w tango” od duetu Nowator & Stachursky, „Nic mnie nie zatrzyma” od Extazy i „When I'm Gone” od Katy Perry & Alesso.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Podsumowanie 2021 roku. Kto zwyciężył w Best 100?

Piękni i Młodzi TOKSYNA

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?