telewizja

Bliźniaczka z Gogglebox. Przed telewizorem z wielką metamorfozą! Zdradziła powód

2024-07-11 6:17

Ewa i Agnieszka z programu Gogglebox. Przed telewizorem to bliźniaczki, które zna cała Polska. Dziewczyny już od kilku lat bawią widzów w jednym z najpopularniejszych programów TTV. Ich szczerość i naturalność sprawiły, że fani formatu je pokochali. Ostatnio jedna z dziewczyn przeszła sporą metamorfozę!

Gogglebox. Przed telewizorem: widzowie kochają bliźniaczki

Choć w programie Gogglebox. Przed telewizorem przez ostatnie lata pojawiło się tyle duetów i tercetów, że trudno wszystkich spamiętać i zliczyć, to są jednak bohaterowie, którzy mocno zapadli widzom w pamięć i zyskali ich sympatię. To m.in. Sylwia Bomba, którą w sieci obserwuje ponad 900 tysięcy osób czy Mariusz Kozak, który w social mediach opowiada o Warszawie. Fani TTV i programu Gogglebox. Przed telewizorem pokochali też jednak rezolutne bliźniaczki, czyli Ewę i Agnieszkę. Dziewczyny wprowadzają w show mnóstwo śmiechu i dobrego nastawienia do życia, czym zjednały sobie widzów. Ci śledzą ich aktywność w sieci, z której możemy się dowiedzieć m.in., że dziewczyny mają sporą wiedzę o gotowaniu. Jedna z bliźniaczek z Gogglebox. Przed telewizorem pochwaliła się też ostatnio w sieci metamorfozą.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Agnieszka z Gogglebox. Przed telewizorem z ważną zmianą w życiu

Chyba każdy chciałby mieć w sobie tyle energii i uśmiechu co bliźniaczki z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ewa i Agnieszka regularnie zarażają z ekranu dobrym nastawieniem. Jednak okazuje się, że nawet one mają czasami nieco gorsze momenty, a nawet kompleksy. Jedna z bliźniaczek z Gogglebox. Przed telewizorem - Agnieszka, podzieliła się tym w sieci ze swoimi obserwatorami. - KAzda kobieta czegos w sobie nie lubi co chcialaby zmienic.jak wiecie juz ja nie lubie swoich włosów.Zmieniam look zeby poprawic sobie humor i poczuc sie kobieco.Już w poniedziałek czeka mnie super wydarzenie . Spędzę dzień z super kobietami. moja metamorfoza wisi w powietrzu - zapowiedziała gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem. I jak zapowiedziała, tak też zrobiła. Niedługo potem na jej profilu pojawiła się fotka z przedłużonymi włosami, w których wygląda fenomenalnie! A wy, w którym wydaniu ją wolicie? Nam podoba się w obu.

Listen on Spreaker.