telewizja

Bliźniaczki z Gogglebox. Przed telewizorem w zupełnie nowej roli. Tego nikt się nie spodziewał

2024-07-06 22:29

Bliźniaczki ze Śląska to jedne z najbarwniejszych postaci w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Choć w produkcji TTV nie są od samego początku, to widzowie i tak szybko je pokochali za poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Ostatnio dziewczyny podjęły się nowego wyzwania. Jak sobie z nim poradziły?

Bliźniaczki z Gogglebox. Przed telewizorem w nowej roli

Duety w programie Gogglebox. Przed telewizorem zawsze kradną serca widzów. Wystarczy spojrzeć na pary, które tworzą Izabela ZeiskeJoachim ZeiskeMariusz KozakJacek Szawioła czy Sylwia BombaEwa Mrozowska. To właśnie oni pojawiają się w produkcji TTV od pierwszych sezonów i szybko zostali pokochani przez oglądających. Do tego stopnia, że Gogglebox. Przed telewizorem nadawane jest już od blisko dekady. W piątym sezonie do tej produkcji dołączyły Agnieszka Murak i Ewa Rogalska, czyli "bliźniaczki ze Śląska". Widzowie Gogglebox. Przed telewizorem błyskawicznie się w nich zakochali. I trudno się dziwić. Dziewczyny mają nie tylko świetne poczucie humoru, ale i ogromny dystans do siebie i świata. Niedawno podzieliły się z nim wieściami o nowej roli w ich życiu.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: bliźniaczki zagrały w teledysku

Widzowie Gogglebox. Przed telewizorem poznali bliźniaczki ze Śląska przede wszystkim jako dwie uśmiechnięte kobiety ze świetnym poczuciem humoru. Kto uważniej śledzi ich losy, ten wie, że zajmują się również gotowaniem i na gastronomii znają się, jak mało kto. Okazuje się jednak, że to nie jedyny talent, który skrywają gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem. Ostatnio dziewczyny podjęły się bowiem nowego wyzwania i zagrały w teledysku! Dokładniej, to można je zobaczyć w klipie do numeru "Wyjątkowy", który stworzyła Kasia Malżycka. W numerze nie brakuje radości, a cały teledysk utrzymany jest w pozytywnej formule. Bliźniaczki z Gogglebox. Przed telewizorem pojawiają się niemal przez cały teledysk. Jak wypadły? Zobaczcie sami!

Listen to "Antygona. Sofokles. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.