Boys QUIZ: jak dobrze znasz największe hity zespołu disco polo?

i

Autor: AKPA Boys QUIZ: jak dobrze znasz największe hity zespołu disco polo?

sprawdź się

Boys to legenda polskiego disco polo. Jak dobrze pamiętasz hity Marcina Millera? Quiz

2024-01-30 8:58

Jesteś fanem Marcina Millera i zespołu Boys? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie! Ostrzegamy jednak – maksymalną ilość punktów otrzymają wyłącznie prawdziwi znawcy.

Boys to założony w 1990 roku polski zespół kojarzony głównie z muzyką disco polową (choć w ostatnich latach nieco bliżej im do tanecznych brzmień). Formacja ma na koncie cały szereg hitów i to nie jednosezonowców, a przebojów ponadczasowych i absolutnie kultowych, które mimo upływu lat wciąż cieszą się olbrzymim uznaniem i płyną z głośników na wszelkiej maści imprezach.

Niejeden utwór Boys na stałe zapisał się w dziejach polskiej muzyki. Mowa tu zwłaszcza o piosenkach, które formacja wypuszczała w latach 90. i na przełomie wieków, czyli w czasach największej świetności muzyki disco polo.

CZYTAJ TAKŻE: 10 hitów disco polo, które królowały w Polsce na przełomie wieków

Jak dobrze pamiętasz największe przeboje Boys? QUIZ

Dziś gatunek disco polo został nieco wyparty w głównym nurcie, ale wciąż może pochwalić się milionami miłośników. Nowe kawałki Boys cieszą się też dużą popularnością, ale dziś skupimy się jednak na tych największych (tj. najbardziej kultowych) dokonaniach. Jeśli zatem chcecie sprawdzić, czy znacie hity tego zespołu tak dobrze, jak wam się wydaje, koniecznie weźcie udział w naszym quizie.

Boys - jak dobrze znasz największe hity zespołu?

Pytanie 1 z 6
Który z tych utworów ukazał się jako pierwszy?
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.