Boże Narodzenie 2021 z choinkami od VOX FM. Nasz kurier dostarczył nie tylko drzewka ale i…sprawdź dziennik podróży

i

Autor: VOX FM Boże Narodzenie 2021 z choinkami od VOX FM. Nasz kurier dostarczył nie tylko drzewka ale i…sprawdź dziennik podróży

Boże Narodzenie 2021 z choinkami od VOX FM. Nasz kurier dostarczył nie tylko drzewka ale i…sprawdź dziennik podróży

2021-12-24 9:09

Żywa, pachnąca lasem choinka to najpiękniejsza świąteczna ozdoba, dlatego nie mogliśmy pozwolić, by słuchacze VOX FM musieli z niej rezygnować. Ruszyliśmy w Polskę i jak się okazało dostarczyliśmy nie tylko piękne drzewka ale znacznie więcej. Oto dziennik wyprawowy Choinkowego kuriera VOX FM. Przeczytaj a i Tobie nie zabraknie wzruszeń w Boże Narodzenie 2021.

Choinkowy kurier VOX FM działał w ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia. Śnieżynka – Marysia Pawłowska i Mikołaj – Konrad Piwowarski (Pierwsza Zmiana VOX FM) odwiedzili Łódź Katowice, Wrocław i Poznań. Odpowiedzieli na zgłoszenia słuchaczy, którzy marzą o żywej choince. Jak było? Oto zapiski naszego kuriera.

ZOBACZ TEŻ: Food Emperor o przygotowaniach do świąt. Tylko w VOX FM

20.12. 2021r. Dzień pierwszy. Łódź

Pojechaliśmy m.in. do Janusza, który ma problemy zdrowotne, a w tym roku pierwszy raz będzie gościł wnuka podczas świąt. Żywa pachnąca lasem choinka z pewnością przyczyni się do podkreślenia wyjątkowego wydarzenia. Później pojechaliśmy na parapetówkę do Karoli, która spędza pierwsze święta w nowym mieszkaniu. Wpadliśmy też do Juli. To była niespodzianka! Julka o niczym nie wiedziała, do naszej akcji zgłosiły ją szefowe. Na koniec podskoczyliśmy do Roberta, którego żona nie chciała mieć żywej choinki, ale ten zaryzykował i dostał piękne drzewko od VOX FM. -  „Mogę święta spędzić na balkonie, ale przynajmniej z żywą choinką” - powiedział zadowolony.

21.12. 2021r. Dzień drugi. Katowice

Pojechaliśmy do Oliwi. Była bardzo zaskoczona, obudziliśmy ją, a o choinkę poprosiła jej mama. Później wpadliśmy do Iwony, której mąż stwierdził, że „jak chce żywą choinkę, to ma sobie ogarnąć”. No i ogarnęła! Agnieszkę zastaliśmy pomiędzy kursami, bo jest zarobionym kurierem farmaceutycznym i przygotowania do świąt u niej w proszku. Największą niespodzianką tego dnia było zgłoszenie Kamila. Zamówił choinkę, ale nie dla siebie tylko dla rodziców, którzy o niczym nie wiedzieli. Wzruszaliśmy się wszyscy!

NIE PRZEGAP: Przedświąteczna rzeczywistość Polaków, w krzywym zwierciadle. Choinkopol – posłuchaj podcastu VOX FM

22.12. 2021r. Dzień trzeci. Wrocław

We Wrocławiu zaczęliśmy od odwiedzin Pauliny. Paulina jest na kwarantannie, więc drzewko zostawiliśmy pod drzwiami. Postanowiliśmy dorzucić coś pod choinkę. Zrobiliśmy zakupy - pierogów, pierniczków i mandarynek nie zabrakło.  Z Danielem, kolegą po fachu, spotkaliśmy się na parkingu. Jak wspomnieliśmy Dawid jest kurierem więc choinka była niczym pałeczka w sztafecie. Przekazanie z samochodu do samochodu i ruszyliśmy dalej. Wpadliśmy do Irka na budowę, a do Karola… na dworzec kolejowy. Na końcu popędziliśmy na oddział intensywnej terapii noworodków. Agnieszka z Magdaleną przypomniały, że nie wszyscy mają wolne w święta. Dziękujemy, że jesteście i doceniamy Waszą pracę!

23.12. 2021r. Dzień czwarty. Poznań

W Poznaniu odwiedziliśmy m.in.  warsztat samochodowy. Szef zapewnił małą, sztuczną choinkę, więc pracownicy wzięli sprawy w swoje ręce i sami zamówili żywe drzewko! Przy nas je udekorowali. Opona posłużyła za stojak, a nasze bombki i smycze za dekoracje. Odwiedziliśmy także cukiernię, gdzie zadaliśmy fundamentalne pytanie: sernik z rodzynkami czy bez? Zostawiliśmy także choinkę w terminalu lotniczym. Na koniec wpadliśmy do Eweliny, która jest po operacji i nie dała rady wnieść choinki na trzecie piętro. Nie takie rzeczy się robiło  – Choinkowy kurier VOX FM nie zawodzi!

W naszej galerii zobaczysz ile radości może sprawić choinka od VOX FM.

QUIZ. Te filmy zawsze lecą w święta! Kevin, Shrek, Grinch

Pytanie 1 z 10
Jakim powtarzanym w kółko pytaniem Osioł irytował Fionę i Shreka w drodze do Zasiedmiogórogrodu?
LAST CHRISTMAS ALE TO PORANNE WYJCE