telewizja

Brał udział w programie Królowe życia. Rafał Grabias ostro o aferze z Dagmarą Kaźmierską

2024-04-29 18:13

Telewizja TTV wykreowała wiele gwiazd. Jedną z nich jest Dagmara Kaźmierska, która w związku z jej przeszłością zmaga się z poważnymi problemami wizerunkowymi. Celebrytka przez lata brylowała w programie Królowe życia. Teraz związaną z nią aferę postanowił skomentować inny uczestnik show - Rafał Grabias.

Królowe życia: Rafał Grabias ostro ocenia aferę, w której bierze udział Dagmara Kaźmierska

W ostatnich latach program Królowe życia był jedną z najpopularniejszych produkcji TTV. To dzięki temu formatowi widzowie poznali zakochaną wówczas parę, którą tworzyli Rafał Grabias Gabriel Seweryn, a także kochającą błyskotki i sławę "królową" Kłodzka, którą była Dagmara Kaźmierska. Program doczekał się wielu sezonów, a jego bohaterowie zyskali rozpoznawalność w całej Polsce. Rafał i Gabriel pojawiali się w programie Królowe życia przez kilka edycji, jednak finalnie się z niego wycofali. Dagmara Kaźmierska brylowała w show niemal do samego końca. Potem przeniosła się do Polsatu, gdzie ostatnio wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami. Po tym, gdy wycofała się z niego przez kontuzję wybuchła ogromna afera związana z jej przeszłością. Tę skomentował Rafał Grabias.

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!

Rafał Grabias i Dagmara Kaźmierska - uczestnik programu komentuje

O tym, że Dagmara Kaźmierska skrywa ciemną przeszłość było wiadomo już od dawna. Kobieta skazana została m.in. za sutenerstwo. Wiele osób nie spodziewało się jednak, jak poważne zarzuty wobec "królowej życia" ciążą w aktach. Gdy na jaw wyszło, że ta miała m.in. bić swoje pracownice - internauci zamarli. A stacje telewizyjne zaczęły usuwać wszystko, co tylko związane z Dagmarą Kaźmierską. Z sieci zniknęły bowiem wszelkie ślady po nadawanym w TTV programie Królowe życia, z kolei Polsat pozbył się m.in. programu Dagmara szuka męża. Jednak poza tymi ruchami - stacje milczą i nie komentują sprawy. Głos zabrał za to Rafał Grabias, czyli były uczestnik programu Królowe życia. 

Rozumiem, że stacja Polsat nie wiedziała, jaka była pani przeszłość. Ciężko w to uwierzyć. Dla stacji liczą się tylko słupki oglądalności. A czy ktoś pomyślał o osobach, które zostały skrzywdzone? Nie!

- napisał Rafał Grabias.

Czy afera przekreśli dalszą "karierę" jaką w telewizji miała Dagmara Kaźmierska? Patrząc na komentarze internautów - oczekuje tego wiele osób.

Listen to "Odc. 1 – Tajemniczy telefon" on Spreaker.