telewizja

Brała udział w drugiej edycji programu Królowe życia. Tak zmieniła się Kamila Kaczmarek!

2024-05-17 14:25

Program Królowe życia wypromował wiele osób. Najbardziej udział w nim odczuła zapewne Dagmara Kaźmierska, którą można było oglądać w obecnej edycji show Taniec z Gwiazdami. Jednak nie tylko ona brała udział w produkcji. Przez lata w programie TTV wystąpiło wiele kobiet. W tym m.in. Kamila Kaczmarek. Jak wygląda dziś?

Królowe życia: tak wygląda dziś Kamila Kaczmarek

Program Królowe życia to jedna z najpopularniejszych produkcji stacji TTV. Serial przez wiele lat nadawany był na tej antenie, a przez kilka sezonów przewinęło się przez niego wiele bohaterek. Najpopularniejszą była z pewnością Dagmara Kaźmierska. Ta mimo swojej przeszłości została dość dobrze przyjęta przez publiczność i do dziś cieszy się rozpoznawalnością. Do tego stopnia, że można ją było oglądać w obecnej edycji programu Taniec z Gwiazdami. W drugim sezonie do Dagmary, Rafała i Gabriela dołączyła kolejna "królowa". Tą była Kamila Kaczmarek. I choć pojawiła się tylko w jednym sezonie, to fani show Królowe życia na pewno doskonale ją pamiętają. Kamila była bowiem niezwykle charakterystyczna i na ekranie nie raz prezentowała swój pazur. Jak wygląda dziś?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Kamila Kaczmarek z programu Królowe życia dziś

Przez program Królowe życia przewinęło się wiele osób. Jedne zostały zapamiętane bardziej, inne mniej. I choć Kamila Kaczmarek pojawiła się w zaledwie jednym sezonie, to widzowie na pewno doskonale ją pamiętają. Tym bardziej, że na antenie TTV nie raz można zobaczyć powtórki odcinków z jej udziałem. Kamila Kaczmarek w show Królowe życia nie raz udowadniała, że kobieta może mieć pazur i być w stanie wszystko ogarniać. Po udziale w programie TTV o "królowych" można ją było jeszcze zobaczyć w show Damy i wieśniaczki. Potem zniknęła z mediów, ale nie z życia publicznego. Regularnie postuje bowiem na swoim Instagramie. Jak wygląda dziś? Trzeba przyznać, że nieco się zmieniła. 

Listen to "Odc. 12 – Oliwa sprawiedliwa" on Spreaker.