Cyndi Lauper - Time after time

i

Autor: screen/YouTube Cyndi Lauper Brave bierze się za kolejny hit sprzed lat. Czy i tym razem podbije listy przebojów?

Brave "Time after time" prapremiera w VOX FM. Sprawdź kiedy słuchać?

2022-06-30 13:06

To będzie prawdziwe zderzenie lat 80. ze współczesnym brzmieniem. Brave już nie raz pokazał, że doskonale radzi sobie z odświeżaniem legendarnych numerów. Tym razem wziął się za nieco spokojniejszy numer "Time after time". Czy i tym razem podbije parkiety i listy przebojów. Sprawdźcie kiedy słuchać prapremiery w VOX FM.

"Time after time" w nowej odsłonie

Oryginalnie ten numer wykonywała na początku lat 80. Cyndi Lauper. Magazyn "Rolling Stone" oraz telewizja "MTV" umieściły piosenkę na swoich listach najbardziej romantycznych numerów. Naładowany emocjami teledysk opowiada o tym jak wokalistka porzuca swojego ukochanego. To właśnie ten numer wziął na tapet Brave i odświeżył go w typowym dla siebie imprezowym stylu.

CZYTAJ TAKŻE: Jaki będzie hit lata 2022? Paweł Doncbach typuje jaki numer może zostać przebojem tych wakacji

Brave, a dokładnie Wojciech Gryglewicz, to polski DJ i producent muzyczny. Największą popularność przyniosła mu odświeżona wersja wielkiego przeboju Stevie Wondera - "I Just Called To Say I Love You". Piosenka trafiła na listę najpopularniejszych utworów 2018 roku. Czy i tym razem Brave podbije Wasze serca, parkiety i Best Listę VOX FM? Przekonamy się już niedługo. A najnowszego kawałka od Brave "Time after time" posłuchacie już w czwartek (30 czerwca) na naszej antenie. Prapremiera po godzinie 20:20.

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: