telewizja

Była gwiazdą TVP i nagle zniknęła. Co robi dziś Monika Richardson z programu Europa da się lubić?

2024-05-24 15:33

Monika Richardson to jedna z najpopularniejszych gwiazd telewizyjnych w ostatnich latach. Widzowie przez długi czas mogli oglądać ją na antenie TVP, gdzie prowadziła m.in. hitowy program "Europa da się lubić". Z czasem jednak prowadząca zniknęła z telewizyjnych ekranów. Ale nie z przestrzeni publicznej. Co robi obecnie?

Monika Richardson przed laty w TVP

Obok tej postaci nie da się przejść obojętnie. Monika Richardson przez wiele lat związana była z TVP, która przyniosła jej sporą rozpoznawalność. Wszystko za sprawą prowadzonych przez kobietę programów. Monika Richardson była bowiem m.in. gospodynią flagowego show Europa da się lubić. Na antenie TVP prowadziła też chociażby Pytanie na śniadanie. Widzowie TVP dość szybko ją polubili. Choć prezenterka doczekała się i grona krytyków, a to m.in. podczas relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. Prezenterka często nie gryzła się w język podczas wywiadów i rozmów i mówiła niejednokrotnie o pikantnych szczegółach jej związku. Po zmianie władzy w TVP Monika Richardson pożegnała się po jakimś czasie ze swoim stołkiem. Jednak nie skończyła całkowicie przygody z dziennikarstwem. Co robi obecnie?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Monika Richardson - co robi dziś?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Monika Richardson to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Dlatego nie dziwi, że wiele osób po jej odejściu z mediów mocno się zasmuciło. Monika Richardson po rozstaniu z TVP postawiła na jej inny talent - językowy. Dawna prezenterka mediów publicznych jest bowiem właścicielką szkoły językowej. Szkoli również z wystąpień publicznych oraz jest lektorką języka angielskiego i hiszpańskiego. Według ostatnich doniesień Super Expressu Monika Richardson ma szkolić nawet ważne osoby z Kancelarii Premiera. W sieci zaczęła z kolei nagrywać swój talk show. Czy kiedyś wróci do telewizji? Po ostatniej zmianie władzy w TVP były takie głosy. Ale do tej pory nic nie wydarzyło się w tej sprawie. Jednak media bywają nieprzewidywalne, więc niczego nie można wykluczyć.