telewizja

Była gwiazdą w programie Królowe życia. Sylwia Peretti przeszła życiową tragedię

2024-05-17 14:25

Program Królowe życia na antenie TTV był przez wiele lat jedną z najchętniej oglądanych produkcji. Przewinęło się przez niego wiele postaci, z których część zrobiła potem zawrotną karierę. Widzowie na pewno pamiętają Sylwię Peretti. Nie każdy jednak wie o tym, że kobietę dotknęła ogromna strata, która na dobre zmieniła jej życie.

Sylwia Peretti z Królowych życia dziś

Widzowie TTV mają kilka ulubionych programów, które na antenie stacji można było oglądać przez wiele lat. Do tych należą z pewnością Gogglebox. Przed telewizoremKrólowe życia. Choć nowe odcinki tego drugiego formatu już nie powstają, to powtórki nadal cieszą się sporym uznaniem. To dzięki tej produkcji głośną postacią w Polsce stała się Dagmara Kaźmierska, która jak się później okazało skrywa mroczną przeszłość. Jednak nie tylko jej losy mogli śledzić widzowie programu Królowe życia. W show w jednym z sezonów pojawiła się bowiem Sylwia Peretti. Ta szybko zdobyła zainteresowanie widzów, którzy śledzili jej losy nie tylko w programie, ale i w sieci. I choć celebrytka miała zarówno zwolenników, jak i przeciwników, to nie można było jej odmówić rozpoznawalności. Nikt jednak nie spodziewał się chyba, co ją spotka.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Sylwia Peretti z Królowych życia - śmierć syna

Program Królowe życia cieszył się sporym uznaniem widzów, zatem nic dziwnego, że ci śledzili losy bohaterów także po zakończeniu emisji. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, jaką tragedię przeżyje Sylwia Peretti. Jej życie zmieniło się nagle w lipcu 2023 roku. To wtedy jej syn, Patryk zginął w wypadku samochodowym na ulicach Krakowa. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską i bardzo dotknęła celebrytkę. Strata jedynego dziecka całkowicie zmieniła jej życie. Kilka miesięcy po tragedii na jej profilu na Instagramie pojawił się wpis, który rozrywa serce.

Tak bardzo Cię kocham dzieciaku, tak bardzo nie umiem bez Ciebie żyć, bo to już nie jest życie.Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję, jakby nie było nikogo...

- napisała Sylwia Peretti.

A to tylko fragment jej wpisu. Mimo mijających miesięcy kobieta nie potrafiła poradzić sobie ze śmiercią syna. Jego brak odczuła m.in. w święta.

Po 24 latach, nie ma już u mnie Świąt"na Kevina", z tysiącem lampek, radością, śmiechem i prezentami.W ogóleich ich nie ma...Jest za to wegetacja, pustka i koszmarne wyjałowienie z uczuć.

- napisała Sylwia Peretti w grudniu 2023 roku.

Od śmierci syna była gwiazda programu Królowe życia nie dodaje na swoje media społecznościowe praktycznie żadnych wpisów. A wszystkie zdjęcia są czarnobiałe. Sylwii życzymy dużo siły!